EE

Alligator

Köögiviljalõikur Rootsist. Nüüdsest alates on köögiviljade viilutamine puhas rõõm!

Kõik teavad, et sibulate lõikamine on aega ja pisaraid nõudev protsess. Enam mitte! ALLIGATOR® lõikuriga saad parajateks viiludeks, ribadeks või kuubikuteks mitte ainult sibulad, vaid mis tahes köögi- ja puuviljad – kiiresti, turvaliselt ja mugavalt...

Rohkem tootjast Alligator

EPU AG (Rootsi) disainib, arendab ja toodab ALLIGATOR® brändiga patenteeritud lõikureid erinevate köögiviljade viilutamiseks, tükeldamiseks ja lõikamiseks. See asendamatu seade leiab kiiresti oma tee järjest enamate perede köökidesse rohkem kui 30 riigis üle kogu maailma.

 

Sibulate lõikamine – siit pärineb idee...

ALLIGATOR® lõikuri leiutaja oli Benny Engdahl, kes tüdines sibulate lõikumisest oma lemmikroa –flaami stiilis rohke kartuli ja sibulaga sealiharoa jaoks. Benny Engdahl tegi koostööd oma sõbra Nikola Knezeviciga, kes diplomeeritud insenerina võttis enda hoolde seade tehnilise arenduse. Enne täiusliku disaini väljatöötamist tuli teha palju prototüüpe, testida materjale ning mis kõige olulisem – leida parim lõiketeralahendus. 2001. aasta oktoobris registreeriti Rootsis patent ning juba järgmisel, 2002. aastal said esimesed kliendid endale ALLIGATOR® lõikuri.

Kvaliteetne toode pälvis kohe alguses rohkelt tähelepanu ja tunnustust. Paljud rahul kliendid väidavad, et ALLIGATOR® on parim köögiviljalõikur, mida nad on kasutanud.

 

    

ALLIGATOR® lõikurite perekond – Rootsi disain ja kvaliteet! Terav lõikur-viilutaja tükeldab kiiresti ja lihtsalt nii pehmed kui ka tahkemad köögiviljad:

  • 3 x 3 mm kuubikud
  • 3 x 3 mm spulgad (ribad)
  • 6 x 6 mm kuubikud
  • 6 x 6 mm spulgad (ribad)
  • 12 x 12 mm kuubikud
  • 12 x 12 mm spulgad (ribad)
  • 5 mm paksused viilud
Filtrid

Hind