EE

Devamontra

Ruumiparfüümid otse Taist – stiilne kingitus majapidamisse, mis muudab selle värskemaks ja hubasemaks!

Ruumiparfüümid DEVAMONTRA muudavad kodu atraktiivsemaks ja külalislahkemaks, andes sellele lõhna näol omanäolise identiteedi - mõjudes justkui visiit kaardina. Saadaval on mitmeid erinevaid lõhnasid, mis võimaldavad kas või igat ruumi erisuguselt lõhnastada…

Rohkem tootjast Devamontra

Inimesed ei lõhnasta enam mitte ainult ennast, vaid ka ruumi, kus nad suurema osa ajast veedavad. Lõhnastatud keskkonnas tunnevad inimesed ennast mugavamalt ja selles on mõnusam suhelda. Koos sissehingatava õhuga saame me ka informatsiooni ümbritseva keskkonna kvaliteedi kohta, mis omakorda mõjutab meie töötamist ja olemist. DEVAMONTRA ruumiparfüümid pakuvad laia valikut erinevaid lõhnasid ja parfüüme, millega saab kas või igas toas erineva lõhna tekitada.

 

 

Nautige oma kodu soojust ja mugavust, lõhnastades seda DEVAMONTRA aroomiliste küünalde, lõhnavate vaasidega, mille sees on pilliroost pulgad, lõhnavate ja stiilsete padjakestega või hoopis riputatavate keraamiliste esemetega.

  

Ilusaid DEVAMONTRA lõhnasid on väga mugav kasutada. Selle abil saate ruume kiiresti ja diskreetselt uue lõhnaga rikastada - näiteks kui köök on elutoaga ühenduses. Lõhn levib üle terve ruumi vaid mõne hetkega. DEVAMONTRA lõhnasid võib kanda ka kuivadele lilleseadetele, naturaalsele keraamikale ja ka värskendada väikeste padjakeste lõhna.

 

Põlevad DEVAMONTRA küünlad loovad mõnusa keskkonna ning nendest erituv lõhn rahustab meeli. Tegemist on stiilse kingiga, mis sobib erinevateks puhkudeks. Stiilsed keraamilisi hoidikuid saab täiendada vaasidega, milles on pilliroost pulgad. Pärast pulkade pudelist eemaldamist eritavad need lõhna, mis aitab kaasa õdusa keskkonna loomisele...

 

Tavapäraselt leidub kodus lõhnaküünlaid, mis on täidetud õliga. DEVAMONTRA pakub erinevate ruumide lõhnastamiseks vahast valmistatud lehti meenutavaid kujukesi, mis täidavad sulades majapidamise kerge ja meeldiva aroomiga.

 

Lõhnavad, pitsiga kaunistatud DEVAMONTRA padjakesed kummutisse, sahtlisse või garderoobi. DEVAMONTRA lõhnavaid padjakesi saab paigutada igale poole - see on võluva lõhnaga detail, mis toob rõõmu nii teile kui ka teie külalistele.

Filtrid

Hind