Tasuta tarne

Domo.ee internetipood tarnib tooteid üle kogu Eesti. Pakume järgnevaid tarneviise:

Tarne hind

Tarnehind oleneb ostusummast.


Ostes tooteid:

  • kui ostusumma on 50 € või rohkem, on tarne TASUTA;
  • kui ostusumma jääb alla 50 €, on tarne hind alates 3.90€.

 

! Kui lisasid ostukorvi tooteid, mille tarnekuupäev on pikem, siis soovi korral tarnitakse need teistest toodetest hiljem - tasuta. Seega saab sellisel juhul tarne kaheks jagada - varem jõudvad tooted enne ja hiljem jõudvad pärast. Hilinevate toodete kohta küsi infot meie klienditeeninduselt.

 

Välismaale tarnitava kauba osas tuleb eraldi kokku leppida.

Kuna tooted minuni jõuavad?

Tavaliselt tarnitakse tooted ajavahemikus 8.00 kuni 17.00. Teeme enda poolt kõik, et tooted võimalikult kiiresti kliendini jõuaksid.

 

Suuremates linnades on võimalik tooteid ka nädalavahetusel tarnida. Kui sa ei soovi seda teenust, tarnitakse kaup tavaliselt ajal ehk tööpäevadel 8.00 kuni 17.00.

 

Tarneaeg

Teeme kõik endast oleneva, et tellitud kaup jõuaks võimalikult kiiresti kliendini. Seega tellides meie veebipoest kaupa, mille tarneaeg on 2-3 tööpäeva, siis 99% juhtudest see nii ka on. Tooted tarnib kliendi aadressile kullerfirma Venipakk.

Et kauba tarnimine ja üleandmine sujuks võimalikult hästi, soovitame lisainfo alla lisada tarneaadressiga seotud erijuhud, näiteks: Suletud trepikoda, uksekood, lukustatud väravad, enne saabumist helistada jms.

Märkus: vahel võib tarneaeg väliste tegurite pärast varieeruda (meist mitteolenevatel põhjustel). Seega näiteks puhkuste ajal või riiklikel pühadel (jõulud, ülestõusmispüha jne) lisa tarneajale 1-2, mõnikord 3-4 päeva. Soovitame tooteid enne suuremaid tähtpäevi tellida.

Kui tooted on laos olemas, aga ootavad tarnet Euroopa partnerilt, on märgitud pikem tarneaeg - 1 kuni 4 nädalat.

 

Kliendil on võimalik määrata kauba üleandmise kuupäeva. Lisaks saab küsida meie käest enne tellimust küsimusi toote või tarne kohta. Küsimust või kommentaari on võimalik saada läbi toote hinna juues oleva viite <<Tekkis küsimusi?>>, <<Kirjuta meile>>. Seejärel vastame teile esimesel võimalusel.

Mõnel juhul võib kauba tarnimine võtta rohkem aega, kui planeeritud. Reeglina pikeneb tarneaeg ettenägematute asjaolude tõttu, näiteks tootjapoolse tähtaja ületamisel, tarnija või kauba transportija süül.

Tellitud kauba tarneaeg arvutatakse pärast tellitud kauba eest tasumist (välja arvatud, kui tasumine toimub sularahas kullerile)). Tellimusega seotud informatsiooni ja olekut on alati võimalik läbi meie veebilehe <<Profiil>> menüü jälgida.