Pintinox Noad, noahoidikud, noateritajad

Kõrge kvaliteediga Itaalia lauanõud – klassikalisest stiilist eristuva disainini!

Itaalia ettevõte Pinti Inox toodab kõrge kvaliteediga laua- ka kööginõusid brändinimega PINTINOX juba alates aastast 1929. Uuendusliku disaini kujundamisel hoiab ettevõte kätt turumuutuste pulsil, kuid asetab seejuures fookuse jätkuvalt toodete funktsionaalsusele ja kvaliteedile…

Rohkem tootjast Pintinox

Itaalia ettevõte Pinti Inox asutati aastal 1929. Sellest ajast alates toodetakse PINTINOX brändinimega stiilseid kõrge kvaliteediga roostevabast terasest laua- ja kööginõusid.

 

Ettevõtte eeskujulike tootmistraditsioonide hulka kuulub pidev tootmistehnoloogiate täiustamine. Uuendusliku disaini kujundamisel kohanetakse turumuutustega, kuid keskendutakse seejuures jätkuvalt toodete funktsionaalsusele ja kvaliteedile. Kaunilt lõigatud sileda pinnaga lauanõud elegantsetes hoiukarpides on väärtuslik kingitus igal ajal.

Eristuv disain või klassiklaine stiil, üksikud lauanõud või komplektid, tugevad kartongist pakendid või elegantsed puust hoiukarbid – sellest valikuvõimaluste hulgast leiab sobiva lahenduse ka kõige nõudlikum kasutaja.

Filtrid

Hind

   

Eripakkumised


Otstarve (noad)


Muretuks ja mugavaks toiduvalmistamiseks vajad kvaliteetseid ja kergesti käsitsetavaid nuge, mis lõikavad, tükeldavad ja viilutavad tooraine täiuslikeks paladeks. Tavaline kööginuga on asendamatu tööriist, mis sobib nii köögiviljade, liha kui ka leiva lõikamiseks, kuid erinevate roogade mugavamaks ettevalmistamiseks pakume ka laia valikut konkreetsete toiduainete töötlemise jaoks mõeldud nuge.

Meie nugadevalikus on erineva teralaiuse ja -kujuga tooteid. Suurem ja laiem noatera sobib paremini suuremamõõduliste toiduainete nagu näiteks kana ja kala tükeldamiseks, väiksema teraga noaga on mugavam lõigata väiksemaid asju. Sakilise teraga noad saavutavad toiduainega parema kontakti ning sobivad seega hästi pudeda struktuuriga toitude nagu leibade ja kookide lõikamiseks. Sakilise noaga on mugavam lõigata ka pehme sisuga toiduaineid, näiteks koduseid tomateid. Lühikese teraga nuge kasutatakse tihti köögiviljade koorimiseks ja ettevalmistamiseks.

Pakume väga laia valikut erinevaid nuge kõikidele, kes soovivad nautida köögis toimetamist ja head toitu. Valikus on nii üksikud noad kui ka komplektid – igas köögis võiks olla mitu kvaliteetset nuga, et toiduvalmistamine oleks mugav ja meeldiv tegevus. Meie poes on õiget valikut lihtne teha ja see käib kiiresti. Hea nuga on ka investeering turvalisusesse – erinevalt paljudest ebakvaliteetsetest toodetest vähendab see võimalust end köögis vigastada.