Pintinox Söögiriistad

Kõrge kvaliteediga Itaalia lauanõud – klassikalisest stiilist eristuva disainini!

Itaalia ettevõte Pinti Inox toodab kõrge kvaliteediga laua- ka kööginõusid brändinimega PINTINOX juba alates aastast 1929. Uuendusliku disaini kujundamisel hoiab ettevõte kätt turumuutuste pulsil, kuid asetab seejuures fookuse jätkuvalt toodete funktsionaalsusele ja kvaliteedile…

Rohkem tootjast Pintinox

Itaalia ettevõte Pinti Inox asutati aastal 1929. Sellest ajast alates toodetakse PINTINOX brändinimega stiilseid kõrge kvaliteediga roostevabast terasest laua- ja kööginõusid.

 

Ettevõtte eeskujulike tootmistraditsioonide hulka kuulub pidev tootmistehnoloogiate täiustamine. Uuendusliku disaini kujundamisel kohanetakse turumuutustega, kuid keskendutakse seejuures jätkuvalt toodete funktsionaalsusele ja kvaliteedile. Kaunilt lõigatud sileda pinnaga lauanõud elegantsetes hoiukarpides on väärtuslik kingitus igal ajal.

Eristuv disain või klassiklaine stiil, üksikud lauanõud või komplektid, tugevad kartongist pakendid või elegantsed puust hoiukarbid – sellest valikuvõimaluste hulgast leiab sobiva lahenduse ka kõige nõudlikum kasutaja.

Filtrid

Hind

   

Noa, kahvli ja lusika kasutamine on automaatne tegevus nagu hingamine, millele me ei mõtle. Söögiriistad pole lauakaunistus, vaid praktilised tööriistad, mis aitavad käepikendusena toitu puhtalt nautida.

Söögiriistu valitakse üldjuhul selle järgi, kes ja kui palju neid kasutavad... Igapäevaseks kasutamiseks sobivad hästi väiksemad komplektid, sest enamasti vajame vaid nuga, kahvlit, supi- ja teelusikat. Kui soovida katta aga suuremat lauda erilisemate roogadega, vajad ka eksklusiivsemaid, tavapärasest erinevaid lauanõusid ja söögiriistu. Lisaks klassikalistele ja igapäevastele söögiriistadele pakume ka eritarvikuid spagettide, jäätise, austrite jpm jaoks.

Pakume erinevas stiilis söögiriistu, mille hulgast leiad endale sobivad nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka erilisteks puhkudeks.