EE

TOIMI TURVALISELT, OSTA INTERNETI TEEL!

Tõenäoliselt muudavad karantiinist tulenevad piirangud Teie igapäevaseid elu- ja ostlemise harjumusi.

Kuigi riigis on kehtestatud karantiin, tahame teile kinnitada, et Dome.ee internetikauplus töötab tavalisel režiimil:

 • Tellimused täidetakse
 • Saadetisi saadetakse
 • Tööaeg ei muutu


Üks tähtsamaid viiruse levimise tegureid on füüsiline kontakt.

Interneti teel esitatud tellimuste arvu suurenemise tõttu näeme, et meie müüdavad kaubad on vajalikud ja täname teid meie usaldamise eest. Omalt poolt kohustume rakendama kõiki meetmeid, et tellitud kaubad jõuaksid tellijani ohutult ja õigeaegselt ning peame kinni rangetest turvanõuetest.


Mõistame kõigi elanike muret oma tervise pärast, seetõttu lähtudes soovitustest vältida niipalju kui võimalik otseseid kontakte teiste inimestega, kutsub Domo.ee olema teadlikud ja juhinduma karantiini ajal allpool esitatud soovitustest.


TASUMINE KAUPADE EEST

Mistahes otsese kontakti vältimise ja turvalise ostmise eesmärgil kutsume ostjaid kauba ostmise ajal:

 • valima ettemaksu (elektrooniline pangandus või pangaülekanne);
 • teie turvalisuse tagamise eesmärgil soovitame vältida tasumist sularahas kauba kättetoimetamise ajal.


KAUPADE KÄTTETOIMETAMINE

Käesoleval ajal on kaupade saatmine pakiautomaati üks ohutumaid viise, sest see võimaldab vältida otsest kontakti inimestega, seetõttu soovitame:

 • valida kaupade saatmine pakiterminaalidesse (eriti nendesse, mis seisavad tänaval);
 • kauba kättetoimetamise kulleriga valida vaid sel juhul, kui puudub kauba kättesaamise võimalus pakiterminali vahendusel;
 • saadetistele palume pakiterminali järele tulla võimalikult kiiresti.

 

Saadetiste kontaktivaba kättetoimetamine „Venipak“ kulleriga

Püüdes kaitsta kõiki saadetiste kättetoimetamise ja üleandmisega seotud isikuid, rakendab „Venipak“ alates 17.03.2020 järgmisi muudatusi saadetiste turvaliseks, kontaktivabaks kättetoimetamiseks.


Vältimaks otsest kontakti saadetise üleandmise ajal, asendatakse Saaja allkiri Kulleri skanneril ühega nendest viisidest:

 • Saajal palutakse allkirjastada (nimi, perekonnanimi, allkiri) saadetisel olev „Venipak“ kleebis. Kuller teeb saadetisel olevast allkirjastatud kleebisest foto (Soovitatav viis);
 • Enne saadetise vastuvõtmist soovitatakse panna valmis oma kirjutusvahend;
 • Kui Saaja keeldub kleebise allkirjastamisest, fotografeerib kuller oma skanneriga saadetist koos Saajaga nii, et Saaja nägu ei jää fotole;

Saadetise üleandmise protseduur toimub nii, et hoitakse 2 meetrist vahet Kulleri ja Ostja vahel.

Skanneris pannakse saadetise juurde kirje koos tehtud fotoga mis on saadetise kättetoimetamise kinnitus. Allkirja kohale kirjutab kuller märke „Kontaktivaba üleandmine“.

Saadetise kättetoimetamise protsessi muudatuste kohta informeeritakse Saajat SMS sõnumiga õhtul või hommikul, enne saadetise kohaletoimetamist.

Tahame hoiatada, et karantiini tõttu võib tavapärane saadetiste kättetoimetamine olla häiritud. Vedajad kohustuvad rakendama kõiki jõupingutusi saadetiste õigeaegseks kohaletoimetamiseks tavapärases korras, kuid palume varuda kannatust ja mõistmist, kui kättetoimetamine hilineks asjaolude tõttu, mida vedajad ei saa kontrollida.


Usume, et koostöös ja ennetavaid meetmeid rakendades saame jagu kõikidest väljakutsetest.


Olge terved ja kaitske üksteist!
Domo.ee meeskond