EE

VacuumSaver

Vaakum nõud - et toit püsiks kauem värske!

Vacuumsaver® toidunõud on mõeldud toitude värskuse ning maitse säilitamiseks. vacuumsaver® konteineritel on pumbaga tekitatav vaakum, mis ei lase toidul kokku puutuda hapniku, niiskuse, tolmu või erinevate bakteritega - aidates seeläbi toitu säilitada. Toit püsib kaks kuni viis korda kauem värskena (sõltuvalt toidu tüübist ja selle seisukorras säilitamise alguses)...

Rohkem tootjast VacuumSaver

Seda eksklusiivset tooteseeriat reklaamitakse rahvusvaheliselt kaubamärgi vacuumsaver® nime all.

Vacuumsaver® tooted on välja töötatud toidu säilitamiseks. vaccumsaver® toodetel on pump, millega tekitatav vaakum aitab aeglustada toidu riknemist, mis saab alguse õhuga kokkupuutumisest, niiskusest ja tolmust. Isegi mõned bakterid on õhu ja niiskuse osas tundlikud. Lõpptulemus – toit püsib kauem värske (sõltuvalt toidu tüübist ja selle seisukorras säilitamise alguses). 

Lisaks aitavad vacuumsaver® tooted võidelda ühe suurima probleemiga - toidu minemaviskamisega. USA ja Euroopa valitsused on teinud hinnanguid, et ligi kolmandik toitu leiab oma lõpu prügikastis. Selline suur toidu äraviskamine on eriti murettekitav, sest äravisatav toit eraldab gaase nagu metaan, mis on keskkonnale 23 korda ohtlikum kui CO². Seega aitavad unikaalsed vacuumsaver® tooted vähendada nii toidujäätmeid kui ka vajadust minna poodi uue kauba järele.

 

Ettevõte tunneb uhkust enda arendatud ja disainitud toodete üle, mis on saanud auhindu maailmakuulsatelt tööstusorganisatsioonidelt nagu IF, RED-DOT ja G-MARK.

Filtrid

Hind