Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Easy Life

91 kaupu

Kohvi- ja teetassid, veini- ja vahuveinipokaalid, kristallklaasid ja stiilsed joogiklaasid Domo.ee poes avaldavad teile kohe muljet oma unikaalse, peensusteni läbimõeldud disaini, garanteeritud vastupidavuse ja laitmatu kvaliteediga.

91 kaupu
Tassid ja pokaalid, millest on rõõm juua

 Meie kaubavalikus on ülimalt originaalsed klaasid ja tassid, millest on lausa nauding juua kuuma, külma või joovastavat jooki, seega kutsume teid lahkelt meie poodi külastama ja kaubaga lähemalt tutvuma. 

 

Nunnud tassid erilisteks kohvijoomise rituaalideks

Tee- ja kohvitassid peavad olema mugavad, funktsionaalsed, nunnud ja loomulikult stiilsed. Meie sortimendist leiate laia valiku uuenduslike funktsioonidega täiendatud tasse, mis tagavad kahtlemata maksimaalse tee- või kohvinaudingu. Elegantsed alustassiga portselantassid, universaalsed topeltklaasist tassid, stiilsed GUSTA alusega kohvitassid Hollandi tootjalt, funktsionaalsed reisikruusid LACOR ja palju muid meeldivalt üllatavaid valikuid ootavad teid Domo.ee kaupluses. 

  

Ajatud vahuveini- ja veiniklaasid

Kõik veini-, vahuveini- või muude alkohoolsete  jookide klaasid, mida meie poest leiate, paistavad silma laitmatu esteetikaga. Neile, kes eelistavad standardseid, ajatuid pokaale, meeldivad kindlasti GUSTA kaubamärgi veini-, kokteili- või vahuveinipokaalid.  Samuti on Domo.ee valikus vahuveini-, viski-, veini- ja kokteiliklaasid, mis paistavad silma omapärase, neile klaasidele iseloomuliku peenelt ekstravagantse disainiga. 

 

Domo.ee joogiklaasid on moodsa stiiliga

Stiilselt tuleks juua kohvi või joovastavaid jooke, aga ka tavalist vett. Meie poest leitavad veepudelid täidavad suurepäraselt vee säilitamise eesmärki ning on samas ka moekad aksessuaarid. Enamik meie poes müüdavaid joogipudeleid sobivad nii kuumade kui külmade jookide jaoks, seega ostes ühe joogipudeli, saate nautida nii värskendavat vett kui ka mõnusalt soojendavaid kuumi jooke.  Meie sortimenti kaunistavad veepudelid esindavad maailmas tuntud kaubamärke nagu GUSTA, LACOR, GEFU jt. Seega külastage meid ja valige endale moodne, funktsionaalne ja ilmekas stiiliaktsent!