Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

ELO

0 kaubad

Stiilsed serveerimisnõud ja luksuslikud koogialused ei pruugi olla igapäevases kasutuses olevad lauanõud, kuid neid on varem või hiljem ikka vaja.

0 kaubad

Vabandame, kuid selles kategoorias pole kaupu.

Täiustatud lahendused maiustuste ja suupistete serveerimiseks

Kauplusest Domo.ee leiate puuviljavaagnad, toidukandikud ja tordialused, mis paistavad silma laitmatu esteetika poolest ja demonstreerivad kaasaegsete serveerimisnõude tootmistehnoloogiaid.  Seetõttu soovitame teil külastada meie kauplust ja valida serveerimisnõu, mis on moodne ja pakub lisaks ka palju kasutusvõimalusi.

 

Tõelistele suupistegurmaanidele mõeldud serveerimisnõud 

Uuendusliku disainiga kvaliteetsed serveerimisalused on kohustuslik atribuut iga suupistegurmaani kodus. Lauakandikud aitavad luua erinevatest suupistetest mängulise kompositsiooni ning tagavad ka puhtuse ja korra. Suuremale suupistealusele saab mahutada väga suure koguse gurmaanide lemmiksuupisteid, mis aitab samuti aega säästa.  Just seetõttu on suupistealused tänapäeval kodudes väga populaarsed. Domo.ee on kursis valitsevate moetrendidega ja pakub oma klientidele rikkalikku valikut kõige erinevamaid suupistealuseid. Meie kaupluse valikus on libisemisvastase pinnakattega puidust suupistekandikud.  Need minimalistliku disainiga kandikud leiavad kindlasti oma koha iga kodu interjööris ning on ka erakordselt stiilne suupistete serveerimise viis. Kauplusest Domo.ee leiate peale puitaluste ka kivimassist, melamiinist ja portselanist aluseid ning unikaalseid serveerimispüramiide, mis aitavad hõlpsasti luua kõige efektsemaid suupistete serveerimise variatsioone. 

 
Tordialused on kohandatud igale kulinaarsele meistriteosele

Me kõik teame väga hästi, kui palju aega ja vaeva nõuab maitsva ja kauni välimusega tordi või muu kokakunstiteose valmistamine. Pärast selle raske töö lõpetamist on kulinaarne meistriteos vaja kindlasti asetada auväärselt stiilsele tordialusele, mis aitab luua koogi serveerimisel veelgi muljetavaldavama efekti.  Meie kaupluse sortimendist leiad Hispaania tootja LACOR valget värvi tordialuse. Seda alust eristab minimalistlik disain, mis sobib ideaalselt kõige erinevamate värvikate kondiitritoodetega. Kaanega tordialused on veel üks praktiline idee, mille leiate meie tordialuste valikust. Kasutades neid funktsionaalseid nõusid, säilitate tordi esialgse välimuse pikka aega ja saate selle hõlpsalt ühest kohast teise transportida.  Seega külastage meie kauplust ja tutvuge ilmselgete edusammudega kaasaegsete serveerimisnõude valmistamisel, mis kindlasti täidab kõiki teie ootused!