Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

FOPPAPEDRETTI

2 kaubad

Köögi, vannitoa või muu ruumi sisustamisel osutatakse suurimat tähelepanu esmavajalikele ostudele – mööblile, olmetehnikale, nõudele ja muudele, ruumi funktsionaalsust loovatele esemetele. Seejuures ei peaks unustama, et hubasuse ja esteetika loovad kodus väiksed, omavahel ideaalselt sobitatud detailid.

2 kaubad
Kodu vajadustele kohandatud kaubad

Kuigi valdava osa meie sortimendist moodustavad olmeseadmed ning köögitarvikud, püüame pakkuda oma klientidele ka kodule mõeldud muid kaupu, mille otstarve on hoolitseda kodu ilu eest.

 
Väiksed, kuid vannitoas väga vajalikud pisiasjad

Ka kõige kauneimate seinaplaatide ja luksuslikuma varustusega vannituba ei näe välja esinduslik, kui selles puuduvad väiksed, kuid tähtsad aktsendid. Stiilne WC-poti hari, kompaktne prügikast, maitsekas tops hambaharjade hoidmiseks – väiksed, kuid äärmiselt olulised detailid, mis kingivad alati positiivse muutuse. Neid tähtsaid vannitoaaktsente võite leida ka meie kaupluse sortimendist. Kutsume lahkesti sisse astuma, valima ja täiendama oma vannituba stiilsete ja funktsionaalsete pisiasjadega.

 

Kokkupandava mööbli sari, mis hoolitseb kodu hubasuse eest

Igas hoolikalt sisustatud kodus võib leida ka mugava pehme mööbli komplekti ja mahuka laua, aga võib olla isegi mitu. Me võime pakkuda oma klientidele unikaalse kokkupandava itaalia mööbli sarja, mis sobib eriti hästi väikestele kodudele või juhul, kui on tarvis vastu võtta palju külalisi. Suure rõõmuga esitleme Foppapedretti kokkupandavaid laudu ja toole, mis säästavad ruumi, tagavad mugava kasutamise ja rõõmustavad alati laitmatu esteetilise kvaliteediga. Kui vajate praktilist, kuid stiilset kokkupandavat tooli või kokkupandavat serveerimislauda on meie kauplus koht, kuhu soovitame kindlasti sisse astuda.