Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

GUSTA

1 kaup

Julgete improvisatsioonidega köögis käib tavaliselt kaasas üks väga oluline väike kodumasin – vahustaja, mida tavaliselt nimetatakse lihtsalt mikseriks.

1 kaup
Köögis saavad suured eksperimendid alguse väikestest kodumasinatest

Tõenäoliselt ei kujuta ükski sageli köögis toimetav inimene kvaliteetseid toiduvalmistamise protsesse ette ilma peenestajata ehk saumikserita.  Domo.ee pakub kulinaarsete väljakutsete elluviimiseks inspireerivate funktsioonidega rikastatud saumiksereid ja miksereid, mis muudavad iga roa tõeliseks meistriteoseks. 

 

Vahustaja valikul on pearõhk sellel, milleks seda seadet kasutama hakatakse  

Käsimikserid ja kannmikserid on kaks peamist mikserite kategooriat, mis pakuvad erinevaid eeliseid ja kasutusvõimalusi.  Käsimikseritel ei ole kaasas anumat ja neid saab mugavalt kasutada erineva mahutavusega nõudes. Seda tüüpi vahustajad tagavad kiire vahustamisprotsessi ja sobivad ideaalselt koore, munade või vedelama konsistentsiga taigna vahustamiseks. Olgu veel mainitud, et käsimikserid ei võta palju ruumi ja on tavaliselt palju odavamad kui kannmikserid.  Kannmikserid on suurepärane valik veidi keerukamate kulinaarsete protsesside elluviimiseks. Seda tüüpi seade tuleb hästi toime paksema konsistentsiga taigna segamisega ja aitab vältida taigna pritsimist.

 
Osta funktsionaalne saumikser ja tervislikud toitumisharjumused on käeulatuses 

Peamine eelis, mida saumikserid-peenestajad  annavad, on erinevate toiduainete kvaliteetne ja vaevatu peenestamine. Saumikserid, nagu ka mikserid, võivad olla käsitsi kasutatavad või statsionaarsed. Praegu ülipopulaarsete püreesuppide või hautiste valmistamisel on suureks abiliseks saumikserid.  Samuti saab seda tüüpi saumikser suurepäraselt hakkama erinevate putrude või lastele mõeldud püreede valmistamisega. Statsionaarsed saumikserid on enamasti käsitsi kasutatavatest võimsamad. Sel põhjusel pakuvad need veidi laiemat kasutusvõimalust ja loomulikult on neil ka veidi kõrgem hind.

 

Domo.ee sortimenti kaunistavad mikserid ja peenestajad 

Meie sortimendist leiate laia valiku saumiksereid, peenestajaid ja vahustajaid, mis üllatavad meeldivalt oma kvaliteedi, funktsionaalsuse ja laiade kasutusvõimalustega. Veebis pakutavad Šveitsi tootja Bamix saumikserid, mis demonstreerivad kõrgeimaid kvaliteedi- ja jõudlusnäitajaid ning on pälvinud paljude klientide usalduse, loodi neile, kes hindavad funktsionaalsust, kvaliteeti ja kasutusmugavust.