Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

LACOR

1 kaup

Konservikarpide avaja on köögiriist, millel on väga selge funktsioon. On tõenäoline, et ilma funktsionaalse konserviavajata võite end keset toiduvalmistamist leida olukorras, kus saate tutvuda ainult konservikarbi välisküljega, mitte aga selle sisuga.

1 kaup
Kaasaegse disainiga avajad, mis on kohandatud erinevateks avamisülesanneteks

Kui unustate oma köögitööriistade arsenali lisada kvaliteetse pudeliavaja, jääbki teie veiniklaas tühjaks. Et vältida köögis kaost ja ootamatuid probleeme, tasub kindlasti investeerida vähemalt paari kvaliteetsesse avajasse, mille leiate Domo.ee veebipoest.

 

Konserviavajad, mida on lihtsalt mugav kasutada

Meie kaubavalikus on ainult tuntud kaubamärkide kvaliteetsed avajad, mis tagavad kõige mugavama konservikarpide avamise kogemuse. Iga konserviavajat, mis me oma klientidele pakume, on äärmiselt lihtne kasutada ja see ei nõua palju füüsilist pingutust. Meie kaupluses on ka multifunktsionaalsed avajad. Seda tüüpi köögitööriistad on ideaalne lahendus praktilistele klientidele, kes vajavad võrdselt nii pudeli- kui konserviavajat. 

 

Veiniavajad, mis vastavad veinigurmaanide kõikidele ootustele

Tõsi küll, lõõgastavad veini degusteerimise hetked algavad alati veinipudeli avamisest. Seetõttu on veinipudeliavaja iga veinigurmaani jaoks äärmiselt oluline köögiriist. Püüame oma klientidele pakkuda nii tavalisi kui ka elektrilisi veinipudeliavajate versioone, et igaüks saaks avada oma lemmikveini pudeli nii, nagu talle meeldib. Igal konservi- või pudeliavajal, mis te meie poest leiate, on lisaks atraktiivsetele esteetilistele omadustele ka soodne hind. Külastage meie e-kauplust ja valige endale stiilsed köögiriistad, mis saavad usaldusväärselt hakkama kõigi konservide või pudelite avamise väljakutsetega.