Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

LACOR

0 kaubad

Domo.ee poest leiate kvaliteetsed ja peene disainiga veini ja teiste jookide jahutusnõud, mis võimaldavad serveerida veini, šampanjat ja väärisjooke teie enda kodus, justkui see oleks kõige luksuslikum restoran.

0 kaubad

Vabandame, kuid selles kategoorias pole kaupu.

Jookide jahutamiseks mõeldud nõud on piduliku laua kohustuslik element

Laitmatult jahutatud, rikkaliku maitsega vein või täiuslikult külm, lõbusalt kihisev šampanja on aristokraatlikud naudingud, millega tavaliselt kostitame külla tulnud sõpru või sugulasi. Veini- või šampanjajahuti on pidulikul laual kohustuslik aktsent, mis hoiab joovastava joogi temperatuuri ideaalselt külmana ning rõhutab ka seda, et võõrustajad tunnevad tõesti veini või šampanja serveerimise reegleid.  

 

Elegantsed veinijahutid tõelistele veinigurmaanidele

Veini jahutusnõu on praktiline lahendus, mis võimaldab võõrustajatel ja külalistel nautida terve piduliku õhtu jooksul maitsvat, suurepäraselt jahutatud veini. Enamik Domo.ee poes müügil olevaid jahutusnõusid on valmistatud roostevabast terasest ja täiustatud topeltseintega, tänu millele püsib jook jahe pika aja jooksul.  Kuid see pole kaugeltki ainus jahutusnõude eelis. Meie sortimendist leiate jookide jahutusnõud, mis paistavad silma ka ülimalt stiilse disaini poolest ja sobivad imeliselt kokku piduliku laua kaunistusega ning muutuvad kahtlemata külaliste peamiseks tähelepanuobjektiks. 

 
Stiilsed ämbrid šampanja või veini degusteerimisrituaalide jaoks 

Meie sortimendist leiate nii standardsed kui ka äärmiselt ainulaadse disainiga täiustatud ämbrid kõige erinevamate jookide jahutamiseks. Kvaliteetsest roostevabast terasest valmistatud stiilse disainiga ämbrit on täiendatud 2 küljekäepidemega, mis tagavad jahuti maksimaalselt mugava kasutamise – eriti populaarne ja alati moodne valik, mida Domo.ee kliendid on juba hindama hakanud. Roostevabast terasest ämber on universaalne ja alati turvaline valik, mis pole liiga silmatorkav, kuid jääb alati maitsekaks. Kui aga otsite pidulike jookide jahutamiseks veidi omanäolisemaid nõusid, siis võite valida vasest või mõnda muud ilmekamat värvi ämbri. Vasest või mõnda muud erksamat värvi viimistlusega ämber saab piduliku laua peamiseks aktsendiks ja jätab kahtlemata kõigile külalistele kustumatu mulje.  Joogijahutite sortimenti täiendavad ka ilmeka disaini, kaane ja tangidega jäänõud, mis annavad kõigile peokülalistele võimaluse demonstreerida oma professionaalseid oskusi maitsvate kokteilide valmistamisel.