Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

LACOR

2 kaubad

Domo.ee kauplusest leiad ülimalt rikkaliku, värviküllase ja kvaliteetse valiku erinevaid taldrikuid, serviise, kausse, salatikausse ja muid lauanõusid, mis kindlasti aitavad sul serveerida muljetavaldavalt iga kulinaarse meistriteose.

2 kaubad
Maitsekad taldrikud ja kausid on iga toidukorra õnnestumise saladus

Suurt osa roa õnnestumises mängib kahtlemata selle esteetiline serveering. Tõenäoliselt nõustume kõik, et söömisrituaalid on palju nauditavamad, kui sööki serveeritakse maitsekal taldrikul või spetsiaalselt just selle toidu jaoks mõeldud kausis. 

 

Unikaalsed taldrikud igaks elujuhtumiks

Püüame pakkuda oma klientidele väga kontrastset taldrikuvalikut. Seetõttu leiavad meie poest kindlasti sobivad taldrikud nii standardsete nõude austajad kui ka need, kes otsivad unikaalseid, tähelepanu köitvaid ja tõelisi kunstiteoseid meenutavaid sööginõusid. Eksklusiivsetes värvitoonides klaastaldrikud, luksuslikud portselantaldrikud, moodsas stiilis keraamilised taldrikud – need on vaid väike osa sellest, mida leiate meie poe hoolikalt koostatud taldrikuvalikust. Seetõttu on Domo.ee taldrikud internetis ratsionaalne lahendus kõigile neile, kes ootavad piiramatut taldrikuvalikut ja soovivad valida ainult kõige kvaliteetsemate seast. 

 

Valik kausse, mis on ilusad ja ka funktsionaalsed

Erinevad kausid on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks ja seetõttu on nende valikul mõõtude ja esteetiliste omaduste kõrval vaja erilist tähelepanu pöörata ka kvaliteedile. Pakume oma klientidele hoolikalt koostatud valikut erinevaid kausse, mis on laitmatu kvaliteedi ja ainulaadse disainiga. Keraamilised, bambusest, portselanist või metallist kausid pakuvad kahtlemata väga erinevaid roogade serveerimise võimalusi. Saksa kaubamärgi GEFU erineva suurusega roostevabast terasest kausid hõlbustavad oluliselt toiduvalmistamise protsesse ja tagavad iga roa õhukindla säilitamise. Värvilised ja erakordselt kerged GUSTA kaubamärgi bambuskiust kausid sobivad suurepäraselt aasiapäraste nuudlite või muude eksootiliste roogade serveerimiseks. Ja meie poest leitavad ainulaadse disaini ja värviga portselankausid sobivad ideaalselt maitsvate suppide või hautiste jaoks.

 
Lauanõude komplektid – neile, kes hindavad esteetikat

Neile, kes soovivad luua lauanõudest ühtse ja esteetiliselt nauditava kompositsiooni, soovitame üksikute kausside või taldrikute asemel osta lauanõude tervikkomplektid. Lauanõude komplekt on optimaalne lahendus nii esteetiliselt kui ka rahaliselt. Tasub teada, et tavalistes lauanõude komplektides on reeglina vaid erineva mõõduga kausid ja taldrikud, mistõttu tuleks maksimaalselt funktsionaalse ja esteetiliselt atraktiivse komplekti jaoks seda täiendada kvaliteetsete salatikausside ja kastmekannudega. Meie poe salatikausse ja kastmekannusid iseloomustab tagasihoidlik, peen disain. Seetõttu saate need nõud hõlpsasti sobitada ükskõik millise lauanõude komplektiga.