Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Ladelle

2 kaubad

Stiilsed nõud suupistete serveerimiseks, kvaliteetsed kandikud ja maitsekad magustoidunõud on eriti olulised lauanõud pidulikel koosviibimistel, samuti iga päev.

2 kaubad
Moodsad suupistete serveerimise ideed

Moetrende kajastavad suupistete serveerimise nõud täidavad palju suuremat rolli kui ainult teie lemmiksuupistete hoidmine. Teiste lauda kaunistavate elementidega sobitatud serveerimiskandik või -nõu aitab luua söögilauast täieliku terviku, mitmekesistab maitsekalt juba igavaks muutunud lauakujunduse kompositsioone ning kujuneb tõeliselt tähelepanuväärseks interjööri aktsendiks.  Meie sortimendist leiate kvaliteetsed suupistekandikud ja -nõud, mis avaldavad teile muljet seninägematute disainifunktsioonidega. 

 

Serveerimisnõud, mis tagavad suupistete originaalse serveerimise

Meie poest leitavad serveerimisnõud, kandikud ja kausid aitavad teil serveerida oma lemmiksuupisteid väga originaalselt ja maitsekalt.  Klientidele saame pakkuda väga laias valikus portselanist, keraamilisi ja muid serveerimisnõusid. Iga meie sortimenti hoolikalt valitud serveerimisnõu on midagi erilist ja ainulaadset. 

 

Serveerimisnõud igaks elujuhtumiks

Täiendades põhiliste lauanõude ridu mõne eksklusiivse disainiga serveerimisnõuga, saate söögilauale luua dekoorkompositsiooni, mida kadestaksid ka kõige luksuslikumad restoranid.  Meie poe valikut kaunistavad serveerimisnõud ja -alused annavad võimaluse julgelt katsetada ning saavutada alati esteetiliselt täiusliku suupistelaua. Õrnad keraamilised, portselanist või klaasist nõud, mis sobivad ideaalselt erinevate interjöörilahendustega, moodsa disainiga malmist serveerimistaldrikud, ülifunktsionaalsed, viieosalised pöörleva mehhanismiga serveerimisnõud – need on ainult mõned üksikud võluvad ideed suupistete serveerimiseks, mis ootavad teid Domo.ee sortimendis.