Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

LifetimeBRANDS

0 kaubad

Domo.ee sortimendist leiate kvaliteetsed, soliidsed, kuid samas mängulised lauanõud ja söögiriistad, mis sobivad lastele, kes alles tutvuvad lauaetiketiga.

0 kaubad

Vabandame, kuid selles kategoorias pole kaupu.

Laste lauanõud ja söögiriistad, mis kujundavad õigeid toitumisharjumusi

Kaunid, kvaliteetsed ja maitsekad lauanõud ja söögiriistad ei ole kindlasti ainult täiskasvanutele ette nähtud eelised. Meie kauplusest leiate laste väikeste käte jaoks kohandatud lauanõud ja söögiriistad, mis on kaunistatud värviliste piltidega. Mängulised illustratsioonid on väike nipp, mis ärgitab väikest sööjat järgmist ampsu võtma ning aeg-ajalt proovima ka toite, mis pole just lemmikud.

 

Laste söögiisu ergutavad värvilised toidunõud 

Enamasti ei meeldi väikestele sööjatele köögiviljad ja muud tervislikud, kuid mitte eriti maitsvad toidud. Selleks, et veenda väikest sööjat maitsma vähemalt ühte lusikatäit mitte eriti maitsvat putru või suppi, on tõesti vaja teda eriliselt meelitada. Värvilised ja mängulised piltidega lauanõud on üks tõhusamaid viise motiveerida last iseseisvalt sööma ja maitsma rooga, mis talle eriti ei meeldi. Tahab ju iga väike kavalpea teada, millised pildid on toidu all peidus tema lemmiknõudel, taldrikutel ja kaussidel. Domo.ee lastenõude valikus on ka originaalsed löögikindlad nõud, mis ei purune väikese sööja iseseisvate katsetuste ajal. Domo.ee lauanõud lastele ja täiskasvanutele internetist – kiire ja mugav ostuviis, millega kaasnevad sageli ahvatlevad allahindlused igale kliendile.