Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

SCHULTE-UFER

9 kaubad

Veekeetja on köögiseade, ilma milleta oleks raske nautida tassi mõnusalt auravat kohvi või aromaatset teed.

9 kaubad
Uuendusliku disainiga veekeetjad igale maitsele

Domo.ee pakub oma klientidele erinevatele pliitidele kohandatud ja kvaliteedistandarditele vastavaid veekeetjaid, mis täidavad suurepäraselt vee keetmise funktsiooni ja on kahtlemata ka soliidseks aktsendiks iga köögi interjööris. Samuti leiate meie sortimendist laia valiku tuntuimate tootjate elektrilisi veekeetjaid, mis annavad erakordse uuendusliku kogemuse nende köögiseadmete kasutamisel. 

 

Ajatute veekeetjate variatsioonid

Kuigi tänapäeval eelistab enamik inimesi elektrilisi veekeetjaid, on siiski neid, kes meelsamini valivad omamoodi klassikaks muutunud, pliidil kasutatavad veekeetjad.  Seda tüüpi veekeetjad on seotud teatud emotsioonidega ja kiirgavad hubasust, nii et kuigi veekeetjate moetrendid muutuvad pidevalt, on nende järele alati nõudlust. Pliitidel kasutatavad stiilsed veekeetjad, mille leiate poest Domo.ee, võivad olla köögi soliidseks ja ainulaadseks aktsendiks ja ka erakordselt funktsionaalseks köögiseadmeks.   Saame teile pakkuda ülimahukaid moodsa disainiga musta, hõbedast või punast värvi veekeetjaid, mis täidavad suurepäraselt ka suurte perede vajadusi. Pakume oma klientidele laitmatut kvaliteeti, ainulaadseid ja omapäraseid variatsioone erinevate turul tuntud tootjate veekeetjatest ning uuendame pidevalt pliitidel kasutamiseks sobivate veekeetjate valikut.  Kui külastate meie kauplust, saate tutvuda  veekeetjate trendide uuemate suundadega. 

 

Kaasaegsed elektrilised veekeedukannud neile, kes hindavad aega 

Elektrilised veekeetjad on ratsionaalne lahendus kõigile, kes püüavad aega kokku hoida, kuid armastavad end hellitada sagedaste kohvi- või teerituaalidega. Meie sortimendist leiate tuntud kaubamärkide elektrilised veekeetjad, mis peegeldavad kõrgeimaid kvaliteedistandardeid.  Reguleeritava temperatuuriga veekeetjad on äärmiselt praktiline lahendus väikelastele mõeldud toidu või erinevate teeliikide valmistamiseks. Meie sortimendist leiate erinevaid, nii odavamaid kui ka kallimaid elektriveekeetjaid ja pliitidele sobivaid veekeedukanne, mis kohanduvad teie individuaalsete vajadustega ja rahaliste võimalustega.  Seega külastage meie poodi ja valige parimatest parim!