Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Kaupade kättetoimetamine

Kättetoimetamise tähtaeg

Me kohustume rakendama kõike meist olenevat, et valitud kauba saaksite kätte võimalikult kiiresti, seetõttu ostes meie e-kauplusest kaupu, mille kättetoimetamise tähtaeg on näidatud 2-3 tööpäeva, saate 99 % juhtudest need kaubad kätte 2-3 tööpäeva jooksul.

  • Mõnikord võivad kaupade kättetoimetamise tähtaega mõjutada välised tegurid (mida me ei saa kontrollida), seetõttu võib Teie tellimuse täitmine pühade ajal pikeneda. Pühadeeelsel perioodil soovitame kaubad tellida varem.

TÄHTIS. Tellitud kaupade kättetoimetamise tähtaega loetakse tellimuse kinnitamisest, st kui tellimust kontrollitakse ja on laekunud kauba eest maksmine (välja arvatud tellimused, mille puhul valitakse maksmine sularahas kättetoimetamise ajal). Kinnitatud tellimusest ja täitmise alustamisest teavitatakse Teid epostitsi.

Saanud saadetise kätte ja märgates, et pakend või kaup on ilmselgelt vigastatud, palume seda enne ja pärast lahtipakkimist pildistada ning saata fotod mitte hiljem kui 24 tunni jooksul meile aadressil info@domo.ee.

Toimetamine pakiautomaati

Tellimus saadetakse pakiautomaati, kui valitud kaup mahub pakiautomaadi kappi ja selle kaal ei ületa 12 kg. Kui tellitud kaubad ei mahu ühte pakendisse, võtab kodulehe administraator Teiega ühendust ja otsustate koos milline kaupade kättetoimetamise viis on teile sobivaim (moodustades kaks eraldi pakki, kohaldatakse teisele pakendile täiendavat kättetoimetamise tasu).

Informeerime, et kui Teie poolt valitud pakiautomaat on kättetoimetamise päeval täis, võib kuller ilma ette teatamata suunata selle lähimasse vabasse pakiautomaati, et võiksite saadetise võimalikult kiiremini kätte saada.

 

Toimetamine Venipak pakiautomaati

Sõnum saabunud saadetise kohta

Paki saabumisest pakiautomaati anname saajale teada SMS-sõnumiga, mis sisaldab ka pakiautomaadi ukse koodi. See kood tuleb sisestada pakiautomaati paki kättesaamiseks.

3,50 €

Tellimused üle 50 €
toimetatakse kätte tasuta

Administreerimistasu 1,49 € kohaldatakse tellimustele kuni 12 €

Toimetamine Omniva pakiautomaati

Sõnum saabunud saadetise kohta

Paki saabumisest pakiautomaati anname saajale teada SMS-sõnumiga, mis sisaldab ka pakiautomaadi ukse koodi. See kood tuleb sisestada pakiautomaati paki kättesaamiseks.

3,95 €

Administreerimistasu 1,49 € kohaldatakse tellimustele kuni 12 €

Kättetoimetamine Venipak kulleriga koju/büroosse

Lõplik kättetoimetamise hind arvutatakse saadetise kaalu alusel:

kuni 5 kg 3,95 €
kuni 10 kg 4,95 €
kuni 15 kg 5,95 €
kuni 20 kg 6,95 €
kuni 35 kg 13,95 €
kuni 50 kg 16,95 €
kuni 75 kg 19,95 €
kuni 100 kg 24,95 €
Alates 3,95 €

Saartele toimetamisel lisandub lisatasu 13 €

Administreerimistasu 1,49 €
kohaldatakse tellimustele kuni 12 €

Kaubad tarnib Teie näidatud aadressil kullerifirma (Venipak kuller). Kaupade ladusa ja operatiivse kättetoimetamise eesmärgil palume näidata täiendava informatsiooni väljal sellised kättetoimetamist lihtsustavad andmed nagu nt: trepikoja uksekood, lukustatavad väravad, kohalesaabumisel helistada jms.

TÄHTIS! Saadetise vastuvõtmisel kontrollige hoolikalt kauba pakendit. Märgates väliseid kahjustusi (nt läbitorgatud, rebenenud, muljutud pakend) peab Ostja tegema märkuse kauba üleandmise-vastuvõtmise dokumendil. Kui ostja võtab kauba vastu ega tee märkust väliste vigastuste kohta, loetakse, et pakend on üle antud tervena ning Müüja on vabastatud vastutusest toote kahjustamise eest, kui vigastuste tekkimise põhjuseks ei ole tootmispraak ning kauba komplekteerimise puudused ainult juhul, kui neid puudusi võib tuvastada kauba välise ülevaatuse käigus.