Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Küpsetuskandikud, -vormid, -nõud ja tarvikud

220 kaupu

Kui soovite, et ahjus valmistatud toit oleks eriti mahlane ning hõrgu maitsega magustoit tõeliselt esteetiliselt muljetavaldav, siis peate lihtsalt ostma endale õiged küpsetusnõud.

220 kaupu
Kaasaegsed küpsetusnõud täiusliku kulinaarse kogemuse tagamiseks 

Maiustuste ja erinevate roogade valmistamine ahjus on eriti meeldiv loominguline protsess, mis võimaldab väljendada oma kujutlusvõimet ja luua ainulaadse ja laitmatu maitsega kulinaarse meistriteose.  Domo.ee kaubavalikus on kõik, mida vajate inspireerivaks kulinaarseks teekonnaks, ja võib-olla isegi rohkem.

 
Küpsetusvormid, mis loovad iga magustoidu esteetika

Täiuslik maitse, mis sulatab südame, ja esteetiline välimus, mis on võrdne kunstiteosega – need on edu valemid, mis saadavad iga laitmatult valmistatud maiustuste meistriteost. Paljud magusasõbrad söövad magustoitu kõigepealt silmadega, mistõttu on erinevad küpsetusvormid vältimatu vajadus kõigile, kellele meeldivad kondiitrieksperimendid.  Meie sortimendist leiad kõige erinevamad küpsetusvormide variatsioonid, mis kahtlemata aitavad valmistada unustamatu maitse ja pilkupüüdva välimusega magustoidu. Kvaliteetsed roostevabast terasest küpsetusvormid magustoitude vormimiseks, silikoonist küpsetusvormid kaneelirullide jaoks, mittenakkuvad alumiiniumvormid maitsvate kookide jaoks, spetsiaalsed keraamilised küpsetusnõud kohevate kreembrüleede jaoks – see on vaid väike osa sellest, mida meie sortimendist leiate. 

 

Küpsetusplaadid, mis takistavad küpsetiste kõrbemist 

Küpsetusplaat on eriti oluline küpsetusnõu, ilma milleta oleks raske valmistada ühtegi ahjus valmistatud rooga.  Mõned meie valikust leitavad ahjuplaadid on spetsiaalse nakkumatu kattega. See eelis annab võimaluse nautida ahjus küpsenud rooga ja säästab aega, mis muidu kuluks küpsetusplaadi puhastamiseks.   Seega kasutage kvaliteetseid kööginõusid ja nautige toiduvalmistamise iga hetke!