Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Kööginõud

705 kaupu

Iga laitmatult valmistatud roa taga on peidus ideaalselt sobivad koostisosad, aga ka professionaalsed kööginõud, mis annavad täieliku kulinaarse vabaduse

705 kaupu
Kööginõud, mis annavad teile kulinaarse vabaduse 

Domo.ee valikust leiate eriti funktsionaalseid, jätkusuutlikke ja esteetiliselt nauditavaid köögitarvikuid, mis tagavad, et iga roa parim maitse saavutatakse ilma suurema vaevata. 

 
Haudepotid, mis inspireerivad tervislikku eluviisi 

Meie sortimendist leiate kvaliteetsed haudepotid, mis annavad võimaluse nautida aromaatseid ja eriti maitsvaid, aga samas madala rasvasisaldusega roogasid, mis on rikastatud väärtuslike toitainetega. Meie kaubavalikut kaunistavad haudepotid, potid ja kiirkeetjad on tõeliselt üllatavad oma funktsionaalsuse ja piiramatute kasutusvõimalustega, mis võimaldavad köögis julgelt improviseerida ja nautida vaevata peenemaks muutuvat taljet.  

 

Kvaliteetne pann on köögis peamine abiline 

Kvaliteetne pann on maitsva roa peamine saladus. Domo.ee  leiate laia valiku induktsioon- ja muud tüüpi pliitidele sobivaid kvaliteetseid panne. Ergonoomiline disain, vastupidavus ja uuenduslikud funktsioonid, mis peegeldavad kaasaegseid pannitootmistehnoloogiaid, on eelised, mida pakuvad kahtlemata kõik meie tootevalikus olevad pannid. 

 

Kööginõud, mis vastavad kondiitrikunsti väljakutsetele 

Suus sulavad maagilise maitsega kondiitritooted on magus kiusatus, millele paljud ei suuda vastu panna. Meie sortimendist leiate küpsetusvorme, -plaate ja muid nõusid, mis aitavad teil luua kondiitrikunstiteose, mis maitseb täiuslikult ja on ka laitmatu esteetilise välimusega.  Portselanist küpsetusnõud, silikoonist küpsetusvormid ja -matid, kondiitrikotid kreemi jaoks, kaunistuspliiatsid – kõik selleks, et luua patuselt magus magustoit. On ütlematagi selge, et iga maitsva magustoidu kõrval peab olema tassitäis värsket kohvi. Domo.ee sarja kaunistavad veekeetjad kiirgavad esteetikat ja meenutavad vanu kohvi valmistamise traditsioone.  Nii et tutvuge veekeetjate ja kondiitritarvikute erinevate variatsioonidega ning nautige elu magusaid hetki.