Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Triikimislauad, lauad

6 kaubad

Kuidas valida välja triikimislaud, mis võimaldaks nautida maksimaalselt mugavat triikimist. See on küsimus, mis ei anna rahu ka kõiki kodutöid täiuslikult tegevatele koduperenaistele. Meie sortimendis on kõige kõrgematele kvaliteedinõuetele vastavad Itaalias valmistatud triikimislauad.

6 kaubad
Kõige parema triikimiskogemuse tagavad triikimislauad

Iga meie kaupluses saadaolevat triikimislauda iseloomustab laitmatu stabiilsus, suurepärane välimus ja parim funktsionaalsus. Tõsi, just selliste omadustega peabki olema mugavat triikimisprotsessi tagav toode.

 

Kõikidele triikimisvajadustele kohandatud triikimislauad

Domo.ee poest võib leida kompaktseid, mugavalt kokkupandavaid triikimislaudu, millede eriti kasulik omadus on suur triikimispind. Suur tasapind võimaldab ilma suurema pingutuseta triikida täiuslikult ka väga suuri esemeid ja vältida ka kõige väiksemate kortsude teket. Paplipuidust valmistatud tasapind on avadega, mis tagavad, et triikimise ajal ei tekiks kondensaati. Aga metalliga kaetud triikimispind peegeldab soojust, mis teeb triikimise efektiivsemaks ja kiiremaks.

 

Peensusteni läbimõeldud triikimislaua konstruktsioon

Kuigi suur triikimispind on tähtis eelis ei ole see veel kaugelgi kõik, mida võivad pakkuda meie sortimenti kaunistavad itaalia triikimislauad. Peensusteni läbimõeldud triikimislaua konstruktsioon on veel üks nende innovatiivsete triikimisvahendite positiivne omadus. Kerge kokkupanemine ja lahtitegemine, riiulid, kuumuskindlad kummimatid on väiksed, kuid tähtsad mugavust ja turvalisust lisavad aktsendid.