Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Soola, pipra ja suhkru nõud

10 kaupu

Domo.ee poest pakutavad maitseainete säilitusnõud täidavad suurepäraselt suhkru, pipra, soola või muude vürtside säilitamise eesmärki ning on ka iga köögi maitsekas aktsent.  

10 kaupu
Soola- ja suhkrutoosid – täiuslike maitseainekoguste jaoks

Meie sortimendis on vastupidavad roostevabast terasest nõud suhkru hoidmiseks, keraamilised soola ja pipra komplektid, eriti funktsionaalsed suhkrudosaatorid ja palju muid praktilisi maitseainete säilitusnõusid, mis tagavad kõige täpsema toiduvalmistamise ja maitsmise kogemuse. 

 

Soolatoosid tagavad täiusliku näpuotsatäie

Näpuotsatäis soola ja pipart on peaaegu iga toidu oluline koostisosa. Seetõttu on soola- ja pipratoosid köögis hindamatud abilised, ilma milleta tuleks raskesti toime ka kõige kogenumad perenaised. Pühadelaua omamoodi klassikaks saanud puidust soolatopsid on meie vanavanemate juures olnud kasutusel vanadest aegadest. Meie kaubavalikust leiate veidi täiustatud, kaasaegsema disainiga maitseainete säilitusnõusid. Hispaania kaubamärgi LACOR valget värvi soola ja pipra komplekte on täiustatud magnetalusega, mis tagab eriti mugava ja kiire populaarsete maitseainete kasutamise.  Meie sortimendis on ka kvaliteetsest roostevabast terasest ja klaasist soola ja pipra komplektid, mis väljendavad laitmatut esteetikat ning garanteerivad komplektide maksimaalse vastupidavuse.

 

Suhkrutooside kaasaegsed ideed

Kuigi pikka aega on eelistatud olnud puidust suhkrutoosid, saame oma klientidele pakkuda palju vastupidavamaid ja omanäolisemaid suhkrutoose. Mahukad, imelistes värvitoonides kaunistatud keraamilised suhkrutoosid meeldivad kõigile, kes soovivad oma köögis näha tõelisi kunstiteoseid meenutavaid nõusid.  Samuti leiate meie poest peene disainiga roostevabast terasest suhkrutoosid, mis sobivad ideaalselt erinevatesse ruumidesse ja rõõmustavad oma laitmatu vastupidavusega. Meie kaubavalikus on ka ülifunktsionaalsed suhkrudosaatorid. Uuendusliku disainiga suhkrudosaator on täielik vastand vana põlvkonna puidust suhkrutoosile ja peegeldab kaasaegseid suhkrutootmistehnoloogiaid.  Meie sortimendist leiate suhkru-, soola- ja pipratoosid, mis ühendavad edukalt maitseainete hoidmiseks mõeldud nõude praktilise ja esteetilise poole. Ja see eelis on märkimisväärne väärtus ka teie köögi interjöörile.