Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Easy Life

218 kaupu

Easy Life – itaalia kaubamärk, mis rõõmustab oma kliente elegantsete, itaalia vaimu kajastavate köögitarvikutega. Üsna suure osa Easy Life sortimendist moodustavad portselanist tassid, taldrikud ja muud eriti elegantsed portselanitooted, mis kingivad alati laitmatu esteetika ja rafineerituse.

218 kaupu
Easy Life kööginõud – neile, kes hindavad unikaalsust

Tassid, teekannud, puuviljavaagnad või isegi seda kaubamärki kandvad pabersalvrätikud võluvad alati unikaalsete ja leidlike disainilahendustega. Aga detailideni läbimõeldud Easy Life toodete esteetilisi omadusi pärjab kvaliteet, millele on võimatu vastu panna. 

 

Käsitsi valmistatud nõud võluvad autentsusega

Easy Life portselanist tassid, taldrikud ja muud kööginõud on valmistatud käsitsi. Seetõttu meenutab iga selle kaubamärgi toode tõelist kunstiteost, mida ei tahaks ei käest ega silmist lasta. Itaalia vaimust õhkavad kööginõud pakuvad võimalust nautida rafineeritud ning eriti õdusaid roogade ja jookide degusteerimise rituaale. Iga Easy Life portselanist toode eirab kõiki kööginõude masstootmise reegleid ja võlub alati omapärase mittetäiusliku täiuslikkusega.

 

Easy Life köögitarvikud – ilusaim pühadelaua kaunistus

Easy Life on portselanist kööginõude turuliider. Seetõttu pakub oma klientidele külluslikku ja kontrastset, kõige erinevamate portselanist  toodete valikut. Easy Life'i nõud suupistetele ja kuivainetele, kannud, kandikud ja paljud muud unikaalsed ja elegantsed portselantooted vastavad kaheldamatult individuaalsetele vajadustele ja aitavad luua unustamatu piduliku lauadekoori kompositsiooni.