Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Elektrilised multikeetjad

16 kaupu

Selleks, et saavutada köögis funktsionaalsus ja ka maksimaalne jõudlus, on soovitatav täiendada põhiliste kodumasinate rida veel mõnede täiendavate köögiseadmetega, mis tagavad, et kõiki köögis tehtavaid protsesse saadaks maksimaalne mugavus. 

 

16 kaupu
Seadmed, mis tagavad moodsa toiduvalmistamise kogemuse

Funktsionaalse ja praktilise köögi idee realiseerimiseks keskendub enamik inimesi suurtele seadmetele, nagu ahi, külmkapp, pliit või nõudepesumasin. Suured kodumasinad on kahtlemata iga köögi oluline aktsent, kuid samas soovitame tutvuda ka Domo.ee valikus esitletavate köögiseadmete kardinaalselt erinevate ja erakordselt uuenduslike ideedega, mis kahtlemata aitab teil luua oma köögis masinate tervikliku harmoonia. 

 

Funktsionaalne haudepott on investeering maitsvatesse roogadesse

Haudepotid on erakordse funktsionaalsusega köögiseadmed, mis võimaldavad teil nautida maitsva ja äärmiselt tervisliku toidu eeliseid. Haudepotid on asendamatud abilised igale alalõpmata kiirustavale inimesele, kellele ei meeldi köögis möllata, kuid kes soovib alati nautida värskeid ja mahlaseid toite.  Samuti leiate meie sortimendist hetkel väga populaarsed erineva võimsusega kuumaõhufritüürid ja funktsionaalsed riisikeetjad. Kuumaõhufritüür laseb teil loobuda rasvas leotatud roogadest, sest see seade küpsetab toitu kuuma õhu ringluses ilma rasvata. Uuenduslik fritüür võimaldab nautida kõigile meeldivaid krõbedaid lihatükke või muid roogasid, kuid hoiab samal ajal tervist.   Riisikeetja on ainulaadne köögiseade, mis kinnitab tõsiasja, et õigesti keedetud riis võib tõesti luua kordumatu maitsega riisiroa.