Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Söögiriistad

64 kaupu

Domo.ee Domo.ee poest leitavad söögiriistade komplektid erinevad nii disaini, värvi, otstarbe kui ka komponentide poolest, kuid neid kõiki ühendab üks joon – kvaliteet.

64 kaupu
Söögiriistade komplektid kaasaegsetesse köökidesse

Kahvel, nuga ja lusikas on ehk kõige olulisemad söögiriistad, mida inimesed kasutavad juba ammustest aegadest. Ilma nende söögiriistadeta oleks meil raske esteetiliselt süüa ka tavalisi, igapäevaseid roogi. Seega on loomulik, et igat sorti söögiriistad leiavad oma koha igas köögis. 

 

Roostevabast terasest söögiriistad – aja kulule mittealluvad köögitarvikud

Hõbedased söögiriistad on kõrgelt hinnatud valik vanema põlvkonna esindajate seas. Kuid tänapäeval asenduvad omamoodi klassikaks saanud hõbedased söögiriistad palju praktilisema ja majanduslikult soodsama lahendusega – roostevabast terasest söögiriistadega. Igapäevaseks kasutamiseks mõeldud kvaliteetsed roostevabast terasest kahvlid, noad ja muud söögiriistad on kriimustuskindlad, ei muuda aja jooksul oma esialgset välimust ega vaja erilist hooldust. Meie sortimendist leiate äärmiselt laia valiku roostevabast terasest söögiriistu, mis rahuldavad kahtlemata just teie pere vajadusi.  Domo.ee veebipoest leiate ka toredate loomapiltidega kaunistatud lauanõusid, mis kindlasti parandavad väikeste sööjate söögiisu.

 

Domo.ee söögiriistade puhul on tähelepanu pööratud kvaliteedile ja eksklusiivsusele

Püüame pakkuda oma klientidele erinevas värvitoonis ja otstarbega söögiriistade komplekte ning lauanõusid, mida igaüks saab hõlpsasti kohandada vastavalt oma vajadustele. Söögiriistad 12-le inimesele, latte kohvilusikate komplektid, magustoitude serveerimise vahendid, musta, hõbedast või kuldset värvi söögiriistad, spetsiaalsed tarvikud salatite serveerimiseks – erinevad võimalused, millega meie pakutavate söögiriistade nimekiri ei lõpe. Domo.ee leiate ainulaadseid, kaasaegseid ja kvaliteetseid lauanõusid maailmas tunnustatud kaubamärkidelt. Praegu pälvivad ostjate suurt tähelepanu mustad söögiriistad, kuid ka kõik muud meie e-poest leitavad söögiriistad peegeldavad viimaseid moetrende ja aitavad luua laitmatut köögiesteetikat, nii et kui otsite kvaliteeti ja eksklusiivsust, leiate Domo.ee sortimendist vajaliku.