Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Pipra/soola veskid, uhmrid, vürtside ja õli anumad

82 kaupu

Õigesti valitud ja omavahel ideaalselt sobitatud maitseained on iga toidu põhiväärtus. Kuid selleks, et lemmikvürtsid või -õli oleks alati käepärast, tuleb soetada funktsionaalsed säilitusnõud.

 

82 kaupu
Vürtside hoidmise nõud, mis aitavad kööki korras hoida

Poest ostetud tavaline õlipudel ei näe eriti esteetiline välja ja ka paberpakendites maitseained ei aita köögi korrastatud välimusele kaasa. Pipraveskid, uhmrid, õlipudelid ja muud köögitarvikud meie poest täidavad usaldusväärselt maitseainete või õli hoidmise eesmärki ning rõõmustavad ka oma laitmatute esteetiliste omadustega. Viimse detailini läbimõeldud, mugavalt kasutatavad maitseainenõud lausa kutsuvad uutele  kulinaarsetele väljakutsetele ja muutuvad köögis kohe pilkupüüdvaks aktsendiks. Külastage meie poodi ja soetage oma kööki erakordsete esteetiliste omadustega nõud maitseainete hoidmiseks. 

 

Köögitarvikud, mis on ette nähtud populaarseimate maitseainete jaoks

Näputäis soola ja pipart on koostisosad, mis täiustavad peaaegu iga rooga. Seetõttu peaksid kõik need, kes soovivad nautida populaarsete vürtside ideaalseid proportsioone, kaaluma pipraveski ostmist. Kaasaegse disainiga soola- ja pipraveskeid Domo.ee poest iseloomustavad laitmatu jahvatusmehhanism ja suurepärased esteetilised omadused. Ja mis kõige tähtsam – funktsionaalsed soola- ja pipraveskid tagavad alati täpse ja lihtsa vürtside normeerimise.

 

Kauni disainiga õli- ja äädikapudelid

Saame väga hästi aru, et tänapäeval tahavad kõik funktsionaalset ja samas ka stiilset kööki. Seetõttu püüame alati pakkuda oma klientidele laitmatuid köögiriistu ja -tarvikuid. Roostevabast terasest ja klaasist õli- ja äädikadosaatorid meie kaubavalikust sobivad ideaalselt nii moodsa kui ka klassikalise või muus stiilis köögi sisustusega. Ja klaasist pihustusdosaatorid tagavad õli või äädika mugava kasutamise ja ühtlase pihustamise. Funktsionaalsed ja stiilsed maitseainenõud muudavad toiduvalmistamise lihtsamaks ja nauditavamaks. Samuti on need nõud vajalikud puhtama ja korrastatud köögi huvides. Ja mida veel vajab nutikas kodukokk oma kööki?