Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Pozzi Milano

57 kaupu

Pozzi Milano kaubamärgiga taldrikud, kruusid, klaasid ja kõik muud kööginõud on loodud inimestele, kes soovivad näha oma köögis vaid eriti kauneid, originaalse disainiga nõusid.

57 kaupu
Pozzi Milano – kööginõud kui kunstiteosed

Pozzi - 1876 a Itaalias registreeritud kaubamärk hoolitses algaastatel meestemoe eest, luues sihikindla, moega käsikäes sammuva mehe kuvandi. Aastakümneid hiljem sündis Pozzi uuesti - rafineeritud disainiga kööginõusid ja tarvikuid loova kaubamärgi Pozzi Milano, mida jumaldab kogu maailm. Meil on heameel, et Pozzi Milano kööginõusid ja tarvikuid võivad nüüdsest osta ka Domo.ee kliendid.

 
Pozzo Milano – kööginõud, mida pole võimalik mitte märgata

Pozzi Milano portselanist kruuse kaunistavad unikaalsed mustrid ja ideaalselt sobiv värvipalett. Pozzi Milano pokaalid veinile, šampanjale ja jääle paistavad silma muljetäratavate vormidega, meenutades tõelisi kunstiteoseid. Igas Pozzi Milano tootes peegeldub ohjeldamatu loovus. Kui peate tähtsaks mitte ainult roa maitset vaid ka võluvat serveerimist, siis Pozzi Milano kööginõud on tõesti need, mida vajate.

 

Pozzi Milano kööginõud - kõrge kvaliteedi ja suurepärase disaini kombinatsioon

Itaalia kompanii Pozzi Milano osutab erilist tähelepanu kööginõude ja tarvikute esteetilistele välimusele. Kuid unikaalne disain pole kaugeltki ainuke Pozzi Milano toodete eelis. Iga seda kaubamärki esindav köögiriist, nõu või tarvik on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest. Ostnud Pozzi Milano tooteid võite nautida mitte ainult pilkupüüdvaid vaid ka väga funktsionaalseid ja kauakestvaid kööginõusid.