Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Fondüü nõud

2 kaubad

Šokolaadifondüü on mõiste, mida tunnevad kõik maiasmokad. Ka need, kes magusat eriti armasta ei suuda tõesti vastu panna šokolaadisse kastetud aedmaasikatele või lemmikpuuvilja maitsele. Soovides nautida unikaalse ja täiusliku maitsega desserte ei peaks unustama ka tähtsaimat eset – fondüünõud.

2 kaubad
Fondüükomplektid – neile, kes otsivad hõrgutavaid maitseid

Kuigi fondüünõud seostatakse sageli šokolaadiga, võib seda kasutada ka hoopis muudel juhtudel. Meie veebipoes müüdavad fondüükomplektid võimaldavad valmistada mitte ainult šokolaadi vaid ka juustu- ja lihafondüüd. Ostnud selle seadme, võite nautida erinevaid maitseelamusi. 

 

Nõud, mis kingivad unikaalse söömiskogemuse

Fondüükomplekt - spetsiaalselt fondüü valmistamiseks kohandatud komplekt, mis võimaldab nautida hõrgutavaid maitseid ja huvitavat toidurituaali. Šokolaadifondüü nõu pakub kuuma šokolaadi koos puuviljade, marjade või muude hõrgutavate lisanditega kollektiivse degusteerimise võimalust. Juustufondüü komplektid - suurepärane meelelahutus pühade ja sõprade koosviibimise ajal garanteerivad mitte ainult meeldivalt veedetud aja vaid ka unikaalse maitseelamuse. Meie poeriiulitelt võite leida universaalseid, stiilse disainiga fondüükomplekte, mis laitmatult kaunistavad peolauda ja võimaldavad avastada üha uusi ja muljetäratavamaid maitseid.

 

Fondüükomplektid on kohandatud kõikide pereliikmete vajadustele

Pakume oma klientidele proovida nii standardseid kui elektrilisi fondüükomplekte. Elektriline fondüükomplekt on varustatud temperatuuri reguleerimise funktsiooniga. See eelis aitab tagada juustu või šokolaadi optimaalse temperatuuri. Meie kaupluses müügil olevad fondüükomplektid on ette nähtud  isikule, seetõttu rahuldavad need komplektid ka suure pere ootusi.