Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Veekeetjad

46 kaupu

Joovastav aroom, mille annab värskelt valmistatud tassitäis kohvi, on hommikune rituaal, mis saadab kahtlemata paljusid meist.  Ning veekeetja on köögiseade, ilma milleta on seda eriti olulist rituaali tõesti raske ellu viia.

46 kaupu
Kvaliteetne elektriline veekeetja on asendamatu seade igas köögis

Domo.ee võib pakkuda laia valikut elektrilisi veekeetjaid, mis lisaks maitsvale kohvile või teele lasevad nautida ka uusimaid moetrende peegeldavaid disainilahendusi. 

 

Stiilne elektriline veekeetja on köögi interjööri ainulaadne aktsent

Domo.ee  veebipoes on ülemaailmselt tunnustatud kaubamärkidelt lai valik populaarseimaid veekeetjaid. Suurbritannia kaubamärgi Russell Hobbs elektrilised veekeetjad on väga erineva disaini, mahu ja võimsusega, mis kohanduvad individuaalsete vajadustega. Hispaania tootja LACOR pakutavad keraamilised veekeetjad meeldivad kindlasti neile, kes otsivad disaini osas unikaalsemaid lahendusi ja väldivad põhimõtteliselt standardseid elektriveekeetjaid.  

 

Elektrilise veekeetja kvaliteeti määravad tegurid

Elektrilised veekeedukannud on igapäevaselt kasutatavad seadmed, nii et nende valimisel tuleb kindlasti pöörata erilist tähelepanu otstarbele. Elektrilise veekeetja pikaajalisus on otseselt seotud selle komplekti koostisosade ja tehniliste parameetritega. Euroopa riikide tuntuimad kaubamärgid vastavad kõikidele kvaliteedistandarditele ja tagavad, et lõpptarbijani jõuaks laitmatu kvaliteediga elektrilised veekeetjad või muud köögiseadmed. Nendel põhjustel teenivad Itaalia, Hispaania või Saksa tootjate elektrilised veekeetjad usaldusväärselt ega kaota oma funktsionaalsust ja esteetilisi omadusi pika aja jooksul.  Domo.ee elektriliste veekeedukannude sarja ehivad kõige usaldusväärsemad kaubamärgid, mis tagavad iga seadme maksimaalse funktsionaalsuse ja vastupidavuse.

 

Elektrilise veekeetja korpuse valik on tähtis nii esteetiliselt kui ka muul põhjusel

Kõik elektrilised veekeetjad täidavad oma eesmärki samal põhimõttel, kuid nende korpustel on erinevad eelised ja mõnikord ka puudused. Kuigi veekeedukanne toodetakse erinevatest materjalidest, on populaarseimad roostevabast terasest ja plastikust veekeedukannud. Roostevabast terasest veekeetjad on ülimalt vastupidavad ja töökindlad, kuid tavaliselt on need veidi raskemad kui teised samasuguse mahuga, kuid teistsuguse korpusega veekeetjad. Plastikust veekeedukannud on küllaltki kerged ja nende pealispind ei lähe kuumaks, kuid jätkusuutlikkuse mõttes on plastikust veekeedukannud pisut vähem usaldusväärsed kui roostevabast terasest elektrilised veekeedukannud. Erinevad komponendid, korpuse materjal ja tehnilised parameetrid on peamised põhjused, miks elektrilisi veekeetjaid pakutakse väga erineva hinnaga.  Domo.ee pakub oma valikus nii odavamaid kui ka kallimaid elektriveekeetjaid, mis on kõik väga kvaliteetsed.