Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Erinevad lõhnad majapidamisse

14 kaupu

Kodulõhnad on väike, kuid väga oluline aktsent, mis värvib kodu kõik ruumid ühe hetkega lõhna kõige ilmekamate värvidega. 

14 kaupu
Unustamatu aroomiga kodulõhnad

Ainulaadse aroomiga kodulõhnad tekitavad positiivseid emotsioone, aitavad luua hubast õhkkonda ja ümbritseda maja iga nurga nähtamatu, unustamatu lõhnaga.  Meie sortimendist leiate rikkaliku valiku kodulõhnasid, mida on rikastatud ainulaadsete lõhnanootidega. 

 

Kodulõhnad on parim kingitus, mille saate oma kodule kinkida

Kodu on rahu oaas, kus puhkame pärast rasket tööpäeva ja kogeme oma isikliku elu ilusamaid hetki. Kodu lõhn on väga oluline meie emotsioonidele, meeleolule ja tervele õhkkonnale kodus.   Seetõttu peaks kodus iga ruumi saatma ainulaadne, individuaalselt kohandatud kodulõhn. Pakume oma klientidele erinevate aroomidega kodulõhnasid, mis kaunistavad iga kodu pideva imelise lõhnaga. Värskustunnet andvad kodulõhnad, lille- või seedrinootidega lõhnastatud kodulõhnapulgad ja palju muid aromaatseid ideid ootavad teid Domo.ee poes.

 

Mitte ainult lõhnavad, vaid ka ilusad  kodulõhnade ideed

Kodulõhnad on kodu peamine kaunistus, mis peaks meeldivalt lõhnama ja samas ka esteetiliselt ilus välja nägema.  Meie poest leiate ülimalt ahvatlevad portselanist kodulõhnakomplektid, mis sobivad ideaalselt klassikalise interjööriga kodudesse. Moodsama interjööri austajatele saame pakkuda kodulõhnade jaoks klaasvaase, mis suurepäraselt täidavad ka küünlajala funktsiooni.  Seega valige lihtsalt kõige atraktiivsem ja andke oma kodule ainulaadne lõhn ja hubasus.