Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Puhastustarvikud

114 kaupu

Puhas ja korras kodukeskkond on väärtus mida ihkavad kõik. Domo.ee veebipoes müüdavad puhastuskaubad hoolitsevad ideaalselt kodu puhtuse eest ja võimaldavad saavutada puhtuse ilma suurema vaevata. Aga eksklusiivse aroomiga kodulõhnad lisavad puhtusele ka imetabaselt lõhnava kodukeskkonna. Kutsume lahkelt külastama ja valima kõike mida teie kodu vajab.

114 kaupu
Tõhusad puhastusvahendid, mis rõõmustavad naturaalse koostisega 

Meie poes müüdavad Puhastusvahendid aitavad sooritada kodutöid kiiremini, nutikamalt ja efektiivsemalt. Erinevate pindade puhastusvahendid, originaalsel tootmistehnoloogial põhinevad puhastuskivid, nõudepesu- ja pesumasinate hooldusvahendid on vaid väike osa selles, mida me pakkume oma klientidele. Puhastusvahendite sortimendi koostamisel püüame leida mitte ainult kvaliteetseid ja tõhusaid vaid ka naturaalse koostisega puhastusvahendeid. Seetõttu moodustavad üsna suure osa puhastusvahendite sordimendist ökoloogilised, loodusele ja inimesele kahjulikku mõju mitteavaldavad puhastusvahendid ja puhastustööriistad.

 

Puhastuskaubad, mis hoolitsevad kodu hubasuse eest

Stiilsed seebikarbid, hõrgu lõhnaga kodukõhnad on väiksed ,kuid  kodule hubasust lisavad tähtsad aktsendid. Seetõttu püüame oma klientidele pakkuda mitte ainult esmavajalikke puhastusvahendeid vaid ka kodulõhnu ning stiilseid interjööridetaile. Püüame tagada, et iga ostja võiks Domo.ee puhastuskaupade osakonnast leida kogu kodule vajaliku puhastuskaupade kompleksi, mida saadab alati optimaalne hind ja usaldust vääriv kvaliteet.