Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

ABSODRY

5 kaubad

Niiskusekogujad - efektiivsed vahendid, mis aitavad vähendada niiskusetaset kodu mistahes ruumis. Rootsi kompanii Absodry toodab ja pakub tarbijatele efektiivselt niiskust koguvaid ning õhu kvaliteeti parandavaid niiskusekogujaid. Uue põlvkonna skandinaavia disainiga niiskusekogujad ei vaja üldse elektrienergiat ning töötavad hääletult.

5 kaubad
Absodry - unikaalse disainiga niiskusekogujad

Absodry kaubamärki kandvaid niiskusekogujaid iseloomustab kompaktne suurus ja stiilne välimus. Seetõttu võib Absodry niiskusekoguja valinud inimene tunda rõõmu mitte ainult ruumis tasakaalustatud niiskusetasemest vaid ka kaasaegse koduaktsendi üle.

 

Absodry – niiskusekoguja, millel on hulga eeliseid

Oma otstarvet ideaalselt täitev niiskusekoguja ei vaja mingit hooldamist - see on väärtus, mida võib pakkuda rootsi kompanii Absodry. Uue põlvkonna niiskusekogujad ei vaja üldse elektrienergiat ning töötavad hääletult. Vaikne niiskusekoguja absorbeerib iseseisvalt õhus oleva niiskuse ja muudab selle veeks. Sel toimimispõhimõttel töötav niiskusekoguja imab efektiivselt mitte ainult niiskuse vaid ka halvad lõhnad. Absodry niiskusekoguja põhineb eesrindlikul tootmistehnoloogial mis tagab õhu sisenemise kogujasse igast küljest. Tulemuseks on alati meeldiv ruumikliima ja maksimaalne kaitse hallituse, halva lõhna ja liigse niiskuse eest. 

 

Absodry niiskusekoguja - funktsionaalne interjööriaktsent

Absodry niiskusekogujate tootja osutab suurt tähelepanu ka seadmete esteetilistele omadustele. Mistahes Absodry niiskusekoguja demonstreerib skandinaaviapärast minimalismi ja üllatab meeldivalt kaasaegsete vormidega, Stiilse disainiga niiskusekogujad sulavad suurepäraselt nii büroo interjööri kui kodukeskkonda ja pälvivad kahtlemata ümbritsevate inimeste tähelepanu.