Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Kampaania

700 kaupu
700 kaupu
Serveerimisnõud ja söögiriistad, mis loovad esteetikat

Esteetikat loovad serveerimisnõud ja söögiriistad on ilmekas tõend sellest, et pererahval on hea maitse ja nad mõistavad suurepäraselt toidu serveerimise etiketti. Domo.ee sortimendist leiate väga suure valiku serveerimisnõusid, söögiriistu ja muid söögilauatarvikuid, mis aitavad teil luua ideaalse söögiriistade ja lauanõude kompositsiooni. 

 

Praktilisusel põhinevad kaasaegsed söögiriistad

Et hõbedast söögiriistad aastaid kapis ei seisaks ja saaksite kvaliteetseid söögiriistu nautida iga päev, mitte ainult pühade ajal, tasub tõesti soetada vähemalt üks tõeliselt kvaliteetne ja praktiline söögiriistade komplekt. Meie sortimendist leiate väga laia valiku söögiriistade komplekte, et saaksite uued söögiriistad lihtsalt oma lemmiklauanõude juurde sobitada ja nautida söögiriistade laitmatut kvaliteeti iga päev. Hollandi kaubamärgi AMEFA kullavärvi söögiriistad üllatavad meeldivalt oma originaalse välimusega, mis ei muutu väga pikka aega. Selle kaubamärgi kuldsed ja mustad söögiriistad on täiustatud spetsiaalse mati PVD-kattega, mis kaitseb neid kriimustuste ja kulumise eest. See eelis võimaldab kasutada neid söögiriistu iga päev kartmata, et nende pealispind pleegib või kulub. 

 

Kontrastne valik söögiriistu ja lauanõusid

Rõõmustavad teid laitmatu kvaliteedi ja mõistliku hinnaga, aga ka eksklusiivse, konkreetsetele vajadustele kohandatud valikuga. Ühed sellised on lastele mõeldud lauanõude ja söögiriistade komplektid.  Pakume lastele rõõmsate loomapiltidega kaunistatud lauakomplekte, mis eriti meeldivad väikestele sööjatele. Meie veebipoe virtuaalsetel riiulitel on ka konkreetsete roogade jaoks ette nähtud lauanõud, taldrikud, kausid, salatikausid ja kastmenõud, mis rahuldavad kahtlemata nii väikeste gurmaanide kui ka valivamate kokkade vajadusi.