Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

GEFU

435 kaupu

Stiilsed abivahendid ja aksessuaarid Saksamaalt, milleta köögis on raske hakkama saada.

Tunda värskete vürtside lõhna ja koos sõprade või perega proovida uusi retsepte - see on kaasaegse ja eksklusiivsetele maitsetele orienteeritud elustiili väljendus. Järgides seda trendi lõi saksa firma GEFU terve abivahendite maailma, mis ulatub roogade valmistamisest kuni serveerimiseni. Juhindudes motost Stile di Vita (Elustiil), toodetakse kõige erinevaid GEFU tooteseeriaid...

435 kaupu
Gefu köögiriistad - meeldiva kokkamiskogemuse jaoks

Meeldiv kokkamine ja toidu nautimine on Saksa kaubamärgi Gefu põhieesmärk, mida ta kasutab jätkusuutlike, usaldusväärsete ja uuenduslike köögiriistade ja aksessuaaride väljatöötamisel. Gefu - kaubamärk tähendab alaliselt uusi ideid kööginõude ja muude köögis kasutatavate tööriistade valdkonnas. Täiustatud tootmistehnoloogiate ja vastupidavate materjalide abil saavad uuenduslikud ideed väga kiiresti teoks ning rõõmustavad iga päev nii köögis kui rikkalikult kaetud laua taga. 

 

Köögiriistad, mis on kohandatud kõigi kulinaarsete ideede teostamiseks

Gefu kaubamärgiga köögiriistad võimaldavad teil sooritada kõik toiduvalmistamise toimingud kvaliteetselt ja tõhusalt, aga lisaks pakuvad ka naudingut kulinaarsete meistriteoste valmistamisel. Muljetäratavas ja kontrastses Gefu sortimendis võib leida kõike, mida ihaldab nii praktilisust hindava koduperenaise kui innovatsioone ihkava professionaalse koka süda. Saksa tootja Gefu võib pakkuda sobiva lahenduse igaks puhuks, seetõttu võib köögiriistade arsenali täiendamise järel Gefu toodetega saada üle igast toiduvalmistamise käigus kerkivast väljakutsest nii köögis kui väljaspool seda. 

 

Gefu kööginõud – neile, kellele on tähtis iga aktsent

Tähelepanu igale detailile - see on reegel mis saadab Gefu mistahes toote loomise etappi. Seetõttu demonstreerivad seda kaubamärki esindavad kööginõud kui ka köögiriistad alati maksimaalset funktsionaalsust ja laitmatut kvaliteeti. Kahtlemata kroonib neid eeliseid hoolikalt täiustatud disain, mis võimaldab teil omada kodus mitte ainult kasulikke, vaid ka esteetilisi köögiriistu ja –nõusid.