Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Laudlinad, salvrätid, põlled, pajalapid

28 kaupu

Lauakaunistuseks mõeldud laudlinad ja salvrätikud Domo.ee kauplusest rõhutavad moetrende ja rõõmustavad alati oma laitmatu kvaliteediga.

28 kaupu
Laudlina on väike detail, mis samas loob piduliku laua suurepärase ilu

Küllap me kõik mäletame, et vanasti olid luksuslikud laudlinad ja kvaliteetsed pabersalvrätikud pühadelaua tähtsaimaks aktsendiks, mille eest hoolitsesid meie vanaemad, tädid või vanema põlvkonna sugulased. Kuigi vanaaegsed laudlinad ja salvrätikud tekitavad nostalgiat, tuleks stiilse ja moodsa pühadelaua loomiseks otsida siiski moodsamaid lauakaunistuse lahendusi.

 

Kaunid salvrätikud – erilisteks hetkedeks 

Lõbusad ja värvilised salvrätikud on laual iga peo oluline sümbol. Seetõttu leiate meie sortimendist väga laia valiku erinevaid salvrätikuid. Ühekordsete salvrätikute sortimendist leiate erinevateks hobideks ja pidustusteks sobivad salvrätikud.  Erineva temaatikaga salvrätikud on ideaalne lahendus teemapidude planeerimiseks või piduliku jõululaua kaunistamiseks.

 

Soliidne põll on koka kõige olulisem aksessuaar

Võib koguni öelda, et kokkade põlled on koka või perenaise riietuse kõige olulisem osa. Meie valikus on köögipõlled, mis aitavad sujuvalt ja puhtalt teostada kõige erinevamaid toidu valmistamise toiminguid ning loovad koheselt professionaalse kuvandi igale kokale.  Põlled Domo.ee veebipoest rõõmustavad alati kvaliteedi ja ka soodsa hinnaga. Seega, kui soovite osta internetist soodsa hinnaga põlle või laudlina, siis külastage meid kindlasti ja tutvuge lähemalt Domo.ee sarja ideedega.