Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

KELA

127 kaupu

Kõrgekvaliteedilised kööginõud ja tööriistad ratsionaalse hinnaga ja kaasaegsete disainilahendustega saksa brändilt Kela. Kela köögiseadmed on mõeldud kõigile, kes soovivad kerget ja meeldivat toiduvalmistamise kogemust. Seda kaubamärki kandvad köögiriistad ja tarvikud aitavad kergesti teostada kaasaegse, korraliku ja funktsionaalse köögi visiooni.

127 kaupu
Kela kööginõud - turvaline ja praktiline valik 

Kuigi Kela kaubamärki esindavad kastrulid, pannid, veekeetjad ja muu köögitehnika vastavad kõrgetele kvaliteedinõuetele ja rõõmustavad alati subtiilsete disainiideedega on nende peamiseks eeliseks atraktiivne ja kõigile taskukohane hind. See kööginõude ja -riistade tootja soovib näidata, et kvaliteetsed, stiilsed ja kaasaegsed köögivahendid ei pea olema tingimata kallid. Köök on ju koht, kus toimub alaline loomisprotsess ning seda ei peaks ahistama kallis köögisisustus, mida püütakse säästa.

 

Kela on kaubamärk, mis hellitab mitmekesisust

Kela kaubamärk osutab erilist tähelepanu mitte ainult toodete funktsionaalsusele ja kvaliteedile vaid ka nende disainile. Kela köögiriistad, lõikelauad, kuivainete nõud ja muud köögitarvikud on erinevate, ainult neile omaste ainulaadsete disainiomadustega, mis võimaldab neid hõlpsasti kohandada kõige erinevamate interjöörilahendustega. See tootja eksperimenteerib sageli ja täiendab oma tooteid üha uute disainiaktsentidega, mis võimaldavad nautida kaasaegseid, kuid palju investeeringuid mittenõudvaid muutusi köögis.