Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Teekannud, kohvi presskannud

95 kaupu

Mugavad teekannud ja stiilsed kohvikannud on ajatud köögiseadmed, mis ei lähe kunagi moest ja on alati nõutud.

95 kaupu
Teekannud ja kohvikannud on kööginõud, mis kingivad hubasuse 

Kuigi tänapäeval leiab pea igast köögist moodsa kohvimasina või mõne muu uuendusliku köögiseadme, ei kujuta tõeline kohvi- või teegurmaan kuuma joogi valmistamise ja serveerimise rituaale ette ilma kompaktse teekannu või funktsionaalse kohvikannuta. Domo.ee kauplusest leiate teekannu tee ja kohvikannu kohvi keetmiseks, mis paistavad silma ajatu esteetika poolest ning võimaldavad alati nautida erilise aroomi ja ilmeka maitsega kuumi jooke. 

 

Individuaalsetele vajadustele kohandatud teekannude sortiment

Kaasaegsetel tootmistehnoloogiatel põhinevad elektrilised teekannud, roostevabast terasest eemaldatava sõelaga teekannud, elegantsed portselanist või klaasist teekannud, kompaktsed teekannud integreeritud tassiga – see on vaid väike osa erinevatest teekannude ideedest, millega saad tutvuda meie poe kaubavalikus.  Iga teekann, mille Domo.ee poest leiate, on eriline oma olemuslike eeliste ja ainulaadsete disainiomaduste poolest, nii et kahtlemata leiavad endale sobiva ka kardinaalselt erinevate vajadustega kliendid. Hispaania kaubamärgi LACOR malmist teekann sobib ideaalselt igat tüüpi pliitidele, KELA klaasist teekannul on mugava käepidemega teesõel ning Hollandi tootja GUSTA keraamilised teekannud avavad ainulaadsete disainifunktsioonidega peenelt teekannude valiku elegantsema poole.

 

Kompaktne kohvikann on kohvipauside kõige olulisem aktsent 

Kohvipaus on päeva üks meeldivamaid hetki, mida kõik ootavad. Selleks, et kohvipauside ajal saaks iga päev nautida eriti maitsvat ja aromaatset kohvi, on lihtsalt vaja muretseda kompaktne ja funktsionaalne kohvikann. Meie kauplusest leiate äärmiselt rikkaliku ja kontrastse kohvikannude valiku, mis esindavad tuntud köögitehnika tootjaid kõige erinevamatest maailma riikidest.  GEFU, KELA ja teiste tuntud kaubamärkide espressokohvikannud on erineva mahuga ning valmistavad hõlpsalt 4, 6 või isegi 10 tassitäit rikkaliku maitse ja meeldivalt joovastava aroomiga espressokohvi. Filtriga kohvikannud, mille samuti leiate meie tootevalikust, on valmistatud kõrgele temperatuurile vastupidavast klaasist ja sobivad suurepäraselt nii kohvi kui tee filtreerimiseks.  Valige just teile sobivaim variant ja nautige maitsvat kohvi ja kõige aromaatsemaid kohvipause!