Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Rösterid

15 kaupu

Maitsva hommikusöögi eest vastutav köögimasin on röster. Maitsvad võileivad on muutunud omamoodi klassikaliseks hommikusöögiroaks, mille kvaliteeti parandab hea röster oluliselt.

15 kaupu

Värskelt röstitud mõnusalt krõmpsuv leib kingib sulle hommikul maitseelamuse, teeb meeleolu heaks ja annab energiat terveks päevaks.  Seetõttu on kvaliteetne röster kindlasti selline masin, mis peab leidma koha iga maitseid hindava inimese köögis. 

 

Kaasaegsel röstril on ka kaasaegsed funktsioonid 

Kuigi võileivaröstri peamine ülesanne on just leiva röstimine, ei tähenda see kindlasti, et kõik röstrid on ühesugused.   Röstri ostmisel pööratakse enamasti tähelepanu selle seadme võimsuse parameetritele ja mahule, mis näitab, kui palju viile saab korraga röstida. Kuid kindlasti tuleb mainida, et kaasaegsed röstrid võivad uhkustada üsna laia valiku lisafunktsioonidega, mida Domo.ee püüab pakkuda ka oma klientidele. Meie sortimenti kaunistavad ainult parimad röstrid, mis teevad palju rohkem kui tavaline leiva röstimise funktsioon. Röstimis-, sulatus- ja kuumutamisfunktsioonide intensiivsuse reguleerimine, lisaalus leivapuru mugavaks eemaldamiseks või spetsiaalne rest, mis täidab kukli või röstsaia kuumuse säilitamise funktsiooni – need on eelised, mida annavad kaasaegsed tootmistehnoloogiad ja seda pakkuvad Domo.ee röstrid.