Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Võileivagrillid, grillid

14 kaupu

Suus sulavad pannkoogid, krõbedad võileivad või mahlane, õrnalt röstitud kana on toidud, mis meeldivad paljudele.

14 kaupu
Elektrilised praepannid – köögi mugavuse tagamiseks

On ütlematagi selge, et iga maitsva roa valmistamise tootmisprotsessid nõuavad köögis küllaltki palju aega.  Just ajapuuduse tõttu ei saa paljud inimesed neid kulinaarseid hõrgutisi nautida nii tihti, kui sooviksid. Seetõttu on erinevad elektripannid kaasaegsed ja erakordselt funktsionaalsed väikesed kodumasinad, mis on tõeline abi pidevalt kiirustavale, kuid gurmeeroogi kõrgelt hindavale inimesele.  

 

Aromaatsed grillroad kodust lahkumata

Elektrigrillid on kompaktsed ja ülimalt mitmekülgsed väikesed kodumasinad, mis täidavad suurepäraselt väligrilli põhifunktsioone ja annavad kahtlemata ka lisahüvesid. Äärmiselt kiired ja lihtsad tootmisprotsessid iga roa valmistamiseks, kergesti puhastatavad ja mittenakkuva küpsetuspinnaga grillid sobivad eriti hästi liha küpsetamiseks, köögivilja, kala või mis tahes muude roogade valmistamiseks ilma rasvata – funktsioonid, mis on ainulaadsed ainult elektrigrillidele ega jäta kedagi ükskõikseks. Domo.ee pakub oma klientidele kolme erinevaid funktsioone täitvat elektriligrilli, tagades igasse kööki maksimaalse funktsionaalsuse.  See universaalne seade on müügil tõesti soodsa hinnaga ja selle kasutusvõimalused on väga laiad. See seade täidab edukalt elektrigrilli, praepanni ja isegi panini presso funktsioone. 

 

Köögitehnika, mis tagab maitsva hommikusöögi

Elektrilised pannkoogi- ja võileivaküpsetajad on köögitehnika, millega saab valmistada hommikusöögilauale mõne minutiga tõelise pidusöögi. Meie sortimendist leiate üle maailma tuntud kaubamärkide laitmatu kvaliteediga  pannkoogipannid. Kui võtate appi need pannkookide küpsetamise seadmed, siis saab iga maiasmokk valida pannkookide pruunistusastme vastavalt oma maitsele ja nautida iga päev värskeid, täpselt küpsetatud küpsetisi.  Samuti saame pakkuda ülimalt praktilisi ja universaalseid võileivaküpsetajaid. Need köögiseadmed aitavad saavutada võileiva täiusliku tekstuuri, mis on pealtpoolt krõbe ja seest mahlane. Nii elektrigrille kui ka võileiva- või pannkoogipanne, mis te meie valikust leiate, iseloomustab erakordne kompaktsus ja äärmiselt peen disain.  Sel põhjusel sobivad need elektriseadmed ideaalselt täiesti erinevatesse köökidesse ja kõigi disainilahendustega.