Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Schäfer

24 kaupu

Schafer – olmetehnika ja köögiseadmed ühendavad laitmatu stiili, kõrge kvaliteedi ja funktsioonide külluse. Täpseim Schafer toodete iseloomustus – köögiseadmed, mis aitavad mugavalt teostada erinevaid kulinaariaprotsesse ja mida pole tarvis peita kapisügavusse. 

24 kaupu
Schafer – väike köögitehnika, mida pole võimalik mitte märgata

Erineva disainiga Schafer köögiseadmed täiendavad suurepäraselt nii modernset kui klassikalist kööki. Aga hinnanud mitte ainult esteetilisi omadusi vaid ka laitmatuid funktsionaaluse näitajaid, saame igas mõttes täiuslikud köögiseadmed, mida ei tahaks käest ega silmist lasta.

 

Nutikad köögiseadmed, mis ei nõua suuri investeeringuid

Schafer kaubamärki kandvad köögiseadmed ja väiksed kodumasinad kinnitavad suurepäraselt fakti, et moderne, funktsionaalne ja stiilne köök ei pea nõudma suuri investeeringuid. Schaferi kohvimasinad, elektrigrillid, elektrilised pitsaahjud on tänapäevaste tootmistehnoloogiate abil valmistatud, ratsionaalse hinnaga väiksed kodumasinad, mis võimaldavad nautida progressiivseid roogade ja kuumade jookide valmistamise protsesse, kogemata suuri rahalisi kulutusi. 

 

Väike olmetehnika, mida on meeldiv kasutada

Schafer kaubamärgi esindajad on pingutanud selle nimel, et nende toodangu austajad võiksid omada oma köögis funktsionaalseid, esteetilisi ning mugavalt kasutatavaid köögiseadmeid. Schafer roostevabast terasest teekannud, alumiiniumvalust pannid ja muud köögiseadmed paistavad silma modernse, kuid ajale allumatu disainiga, mis ei lähe kunagi moest. Üsna suur osa Schafer seadmeid omab täiendavaid funktsioone, mis tagavad mugava ja turvalise kasutamise ning lihtsa hooldamise.