Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Puhastuslapid, käsnad

43 kaupu

Pakume oma klientidele laias valikus lappe, pesuharju, põrandapuhastusharju ja muid puhastustarvikuid, mis annavad võimaluse nautida alati puhtust ja korda kodu igas nurgas.

43 kaupu
Puhtust hoidvad ja aega säästvad puhastusvahendid

Akende ja põrandate puhastamine on protsess, mis nõuab palju kannatlikkust ja aega.  Kuid tõhusate lappide ja kaasaegsete puhastusvahendite kasutamisega saab väsitavaid kodutöid oluliselt kiiremini ja lihtsamalt teha. 

 

Mikrokiudlapid on majapidamises tõeline revolutsioon

Meie poes pakutavad mikrokiudlapid rõõmustavad teid oma laitmatu kvaliteediga ja tagavad ülikiiresti puhtad pinnad.  Pakume oma klientidele erinevate pindade kuivpuhastuseks mikrokiudlappe, millel on antistaatiline toime. Need pealepandavad puhastuslapid ei vaja täiendavaid puhastusvahendeid ja koguvad ideaalselt tolmu kõigilt siledatelt pindadelt. Samuti pakume standardsete mikrokiudlappide komplekte, mida iseloomustab ülimalt atraktiivne hinna ja kvaliteedi suhe ning mis kiirendavad oluliselt koristustöid.   Meie sortimendist leiate ka suuremate mõõtudega niiskust imavad mikrokiudlapid, mis sobivad ideaalselt vannitoa, köögi või auto puhastamiseks. 

 

Kvaliteetse majapidamistöö edu saladus on funktsionaalne hari 

Erinevas suunas liigutatavad ja funktsionaalsed põranda- ja aknapesuriistad, mis leiate meie kauplusest, aitavad teil kahtlemata teha kurnavaid põranda- või aknapesutöid palju kiiremini ja kvaliteetsemalt.  Põrandamopp STEUBER sobib nii põranda märg- või kuivpuhastuseks kui ka kuivatamiseks ja poleerimiseks. Kes soovib omada kodus maksimaalselt manööverdatavat ja tõhusat puhastusriista, peaks kindlasti tähelepanu pöörama teleskoopvarrega harjale STEUBER. Selle harja peamine eelis on hoolikalt kumerdatud, väga tugevad plastikharjased, mis tagavad puhastamise maksimaalse tulemuse.  Tõelistele puhtusepedantidele, kelle jaoks on täiuslik puhastustulemus ülioluline, tuleb kindlasti kasuks nurkade puhastamiseks mõeldud hari STEUBER. See hari on hindamatu väärtusega abiline, sest puhastab kergesti ka kõige raskemini ligipääsetavad nurgad. Kurnavatest ja aeganõudvatest majapidamistöödest võib tänapäeval saada isegi lõbus igapäevane meelelahutus.  Ning funktsionaalsed ja kaasaegsed akna- ja põrandapuhastusriistad on lühim ja lihtsaim tee selle eesmärgini jõudmiseks.