Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Kaaned

69 kaupu

Meie sortimendist leiate erinevat tüüpi pottide ja pannide kaaned, mis on optimaalselt kohandatud kõige erinevamate vajadustega.

69 kaupu
Multifunktsionaalsed kaaned pottidele ja pannidele

Stiilse disainiga löögikindlad karastatud klaasist pottide ja pannide kaaned on varustatud käepidemega, mis tagab kaane mugava kasutamise, ideaalselt rasvapritsmete eest kaitsevad silikoonkaaned, erinevas suuruses kööginõude ja väga erinevate temperatuuridega  sobivad elastsed silikoonkaaned – kaasaegsed ja erakordselt funktsionaalsed kaaned leiad Domo.ee lehelt.

 

Moodsad kaaned vastavalt igaühe vajadustele

On ütlematagi selge, et iga pott ja pann vajab kaant.  Pannide ja pottide kaaned täidavad väga olulist kaitsefunktsiooni. Need aitavad valmistada erinevaid toite kvaliteetsemalt ning hoolitseda köögi puhtuse ja korra eest. Kaasaegne kaanevalik on oma rohkuses tõeliselt üllatav, mistõttu tuleks enne üht või teist tüüpi kaane soetamist ennekõike läbi mõelda oma vajadused. Domo.ee sortimendist leiate kvaliteetseid, peensusteni läbi mõeldud disainiga erinevate mõõtmetega karastatud klaasist kaasi, mis avaldavad teile silmapilkselt muljet oma funktsionaalsuse ja esteetiliste omadustega.  Meie valikus on ka multifunktsionaalsed silikoonkaaned pannidele ja pottidele. Neid kaasi saab kasutada tavaliste kaantena, aga ka plaatidena pitsa või kartulite küpsetamiseks ahjus. Veel üks äärmiselt praktiline võimalus, mille leiate meie kaubavalikust, on elastsed silikoonkaaned.  Need kaaned kohanduvad erinevate mõõtmetega nõudega ja pakuvad tõeliselt piiramatuid kasutusvõimalusi.

 

Kaante lisafunktsioonid, mis tagavad maksimaalse mugavuse 

Enamik inimesi ei pööra pannide ja kaante valikule erilist tähelepanu.  Siiski tuleb mainida, et kaasaegsetel tootmistehnoloogiatel põhinevad pottide ja pannide kaaned suudavad oma omadustega meeldivalt üllatada. Meie kaupluse kaante valikut täiendavad oluliselt Saksa kaubamärgi WOLL nutikad Smart Lid kaaned, mille kvaliteet on garanteeritud ja mis on varustatud uuendusliku käepidemega, mis tagab kaane ohutu kasutamise ja töölaua puhtuse.  Samuti pakume universaalseid kaasi, mis kohanduvad ideaalselt erinevate mõõtmetega köögitarvetega. Viimane valik on äärmiselt ratsionaalne lahendus nii rahaliselt kui ka ruumi kokkuhoiu mõttes.  Tänapäeval on kaante valikuvõimalused tõeliselt laiad, seega pole vaja teha muud, kui valida ja seejärel nautida täiustatud toiduvalmistamisprotsesse.