Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Silikomart

100 kaupu

Silikomart– silikoonist küpsetusvormid, mis inspireerivad kirge kondiitrikunsti vastu. Silikomart silikoonvormid kingivad igale kondiitrile täieliku eneseväljendusvabaduse ja erilise võimaluse avastada üha uusi küpsetamise viise.

100 kaupu
Silikomart – silikoonist küpsetusvormid, mis ei piira kulinaari mõttelendu

Rohkem kui 20-aastase kogemusega silikoonist küpsetusvormide tootja rõõmustab kondiitrikunsti austajaid funktsionaalsete, lihtsalt hooldatavate ja mugavate silikoonist küpsetusvormide, kaante ja muude silikoontoodetega, mis alluvad kondiitri kõikidele soovidele.

 

Silikomart - silikoonvormid neile, kes hindavad mugavust

Silikomart silikoonvormid on valmistatud eriti kvaliteetsest vedelast silikoonist, mis tagavad mugava ja sujuva kondiitrikunsti teoste valmistamise protsessi. Need küpsetusvormid paistavad silma ülilihtsa hooldamise ja laitmatute jätkusuutlikkuse näitajate poolest. Silikoonvormid kohanevad suurepäraselt nii eri kõrge kui madala temperatuuriga, mis võimaldab neid kasutada muljetäratavate dessertide valmistamisel kui ka nende külmutamisel. 

 

Eelised, millele pole võimalik vastu panna

Küpsetusvormid, silikoonist kaaned ja muu kondiitritele mõeldud Silikomarti toodang tõestab, et käepärast olevate universaalsete vahenditega suudab muljetavaldava välimuse ja unustamatu maitsega desserte valmistada ka kondiitrikunsti mitte eriti hästi valdav inimene. Erineva kujuga silikoonvormid vabastavad loomingulisuse ja võimaldavad täita ka kõige julgemad kulinaarsed fantaasiad. Silikomart silikoonist küpsetusvormide puhastamine läheb alati lihtsalt ja kiiresti. Seetõttu valitseb köögis kord ja puhtus ka peale inspiratsioonist ajendatud kondiitrialaste unistuste täitmist.