Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Riivid, tükeldajad, veskid, köögikäärid

91 kaupu

Multifunktsionaalsed lõikurid on meie aja tõeline ime, mis tõstab oluliselt köögitöö tootlikkust. Elektrilised köögiviljalõikurid aitavad lõigata isegi suures koguses mitmesuguseid köögivilju väga kiiresti ja lihtsalt.

91 kaupu
Lõikurid ja purustajad, mis näitavad suurepäraseid võimeid

Erinevate otsikutega lõikeriistad täidavad suurepäraselt nii lõikamise kui ka riivimise funktsiooni. Köögiviljariivid, lõikurid ja toidupurustajad, mis te leiate Domo.ee kauplusest, esindavad köögitarvikute turu liidreid. Seega pole üldse tähtis, millise köögiabilise te valite – see täidab oma otstarvet kindlasti suurepäraselt.  

 

Köögiviljalõikur on köögis tõeline päästja

Köögiviljade igapäevane hakkimine on palju aega ja kannatlikkust nõudev protsess, mis ei tekita kelleski erilist vaimustust. Nii kahetsusväärne kui see ka pole, kuid erinevate köögiviljadega maitsvate roogade valmistamiseks on see protsess vältimatu. Köögiviljalõikur on tõeline päästja kõigile koduperenaistele, kes soovivad rõõmustada oma pereliikmeid maitsvate ja tervislike roogadega. Meie kauplusest leiate laias valikus lõiketerasid, mis on kohandatud kõige erinevamateks lõikamise variantideks. Kompaktsed vahetatavate otsikutega lõikurid, spiraallõikurid, kokku koguvate kaantega lõikurid – see on ainult väike osa erinevatest pakkumistest, millega oma kliente rõõmustame.

 
Erinevate kulinaarsete protsesside jaoks kohandatud köögitööriistad

Saame pakkuda kaasaegsetel tootmistehnoloogiatel põhinevaid riive kokkadele, kes peavad sageli tegelema köögiviljade riivimisega. Mugava käepidemega kahepoolse teraga ristkülikukujulised riivid võimaldavad köögivilju kiiresti ja väga mugavalt mõlemas suunas riivida. Ja kahe erineva pinnaga riivid sobivad peale köögiviljade riivimise ka parmesani või šokolaadi peenestamiseks. Funktsionaalsed köögikäärid täiendavad lõikurite ja riivide valikut. Kvaliteetsetest materjalidest ja teravate teradega köögikäärid on äärmiselt kasulik köögiriist, millega saab lõigata maitsetaimi või linnuliha ilma igasuguse pingutuseta. Klientidele, kellele meeldib nautida külmi värskendavaid kokteile, saame pakkuda kompaktseid, kuid suure avaga jääpurustajaid. Kuumadel suvepäevadel on jääpurustaja asendamatu abiline, millega saab kiiresti purustada jääd, aga ka külmutatud puuvilju. 

Uuenduslikud, erinevaid funktsioone täitvad köögitööriistad kiirendavad oluliselt toidu ja jookide valmistamist. Ja see on parimaks motivatsiooniks igale köögis toimetavale inimesele.