Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Alligator

18 kaupu

Rootsi kaubamärki Alligator kandvad praktilised, kvaliteetsed ja lihtsalt kasutatavad lõikurid ning viilutajad. Selle kaubamärgi lõikurid on skandinaaviapäraselt lihtsad, neid on kerge kasutada nii kodukokal kui professionaalsel kokal.

18 kaupu
Alligator lõikurid – skandinaaviapärane lihtsus, mis ahvatleb

Alligator lõikurid lühendavad oluliselt kõiki lõikamise, viilutamise ja tükeldamise protsesse ning aitavad neid sooritada eriti ohutult. Universaalsed lõikurid ja tükeldajad on kohandatud kõige erinevamate lõikamis- ja tükeldamisülesannete jaoks. Laiad rakendamisvõimalused pranadavad kindlasti toiduvalmistamise kogemust ja inspireerivad alati uutele kulinaarsetele väljakutsetele.

 

Alligator lõikurid - turvalise lõikamiskogemuse jaoks 

Alligator lõikurid on varustatud eriti teravate, laitmatult lõikavate teradega mistahes puuviljade ja köögiviljade kiireks lõikamiseks. Mitmeotstarbelised lõikurid lõikavad täpselt ja ühtlaselt ka selliseid raskesti viilutatavaid aiasaadusi nagu tomatid. Peensusteni läbimõeldud lõikurite tootmistehnoloogia tagab aluse ja sõrmede kaitse lõiketerade eest. Need eelised võimaldavad teil omada köögis mitte ainult ülitõhusat, vaid ka väga ohutut lõikamisseadet.  

 

Kiire ja hügieeniline lõikamine

Hoolikalt on läbi mõeldud mitte ainult Alligator lõikurite tootmistehnoloogia vaid ka koostisosad. Lõikurite detailid on valmistatud toiduainetega kokkupuuteks sobivatest materjalidest. Kui soovite nautida lihtsat ja maksimaalselt hügieenilist lõikamisprotsessi siis Alligator lõikur õigustab teie ootusi. Skandinaaviapärane lihtsus annab tunda ka nende vahendite hooldamisel. Lõikurite puhastamine on lihtne ja mugav, samuti võib neid pesta nõudepesumasinas.