Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Potid, kastrulid, kiirkeetjad

133 kaupu

Meie sortimendist leiate induktsioonpotid, malm- ja keraamilised haudepotid, kiirkeetjad ja muud potid, mis on loodud kaasaegsete tootmistehnoloogiate abil ja aitavad ellu viia kõige julgemaid kulinaarseid meistriteoseid nii professionaalsetel kokkadel kui ka kulinaariamaailma uustulnukatel.

133 kaupu
Toiduvalmistamise kaasaegset suunda kujundavad potid

Kvaliteetsed ja funktsionaalsed kööginõud annavad inspiratsiooni uuteks kulinaarseteks väljakutseteks. Kaasaegsete funktsioonidega täiendatud pottide abil pole toiduvalmistamine enam üksluine töö, vaid tõeline loominguline nauding, mida tahaks ikka ja jälle korrata.

 

Pottide valik, mis annab teile piiramatud võimalused

Pottide lai valik üllatab tänapäeval tõesti meeldivalt ja igaüks saab valida oma ootustele ja vajadustele täielikult vastava toote.  Valikus on eri materjalidest potid. Neid on ka erinevas suuruses ja mitmete lisafunktsioonidega. On ütlematagi selge, et kõik need omadused kajastuvad otseselt selle kööginõu lõpphinnas. Püüame pakkuda oma klientidele mitmekülgset valikut potte, mis esindavad kogu maailmas tunnustust leidnud kaubamärke. Eriti kõrget kvaliteeti demonstreerivad WOLL potid, malmpotid või mittenakkuva kattega potid, mis sobivad ideaalselt erinevate roogade hautamiseks, ja roostevabast terasest potid, mis pakuvad kahtlemata piiramatuid toiduvalmistamisvõimalusi ja rahuldavad ka kõige nõudlikuma kliendi soovid.

 
Potid, mis inspireerivad tervislikku eluviisi järgima 

Auru- ja haudepotid on toidu valmistamisel hindamatuks abiliseks. Meie kaubavalikust leiate moodsatel tootmistehnoloogiatel põhinevaid haudepotte ja aurupotte, mis aitavad teil iga päev nautida maitsvaid ja tervislikke madala rasvasisaldusega toite. Pakume oma klientidele väga laia valikut erineva võimsusega WOLL kaubamärgi haudepotte, mis on erakordselt funktsionaalsed. WOLL malmist haudepotid hoiavad suurepäraselt soojust ja sobivad kasutamiseks nii erinevat tüüpi pliitidel kui ka ahjus.  Need haudepotid on kahtlemata kõige kaasaegsemate ja funktsionaalsemate kööginõude hulgas. Samuti on need kaetud uuendusliku, libisemis-, kriimustus- ja kahjulikke aineid mittesisaldava kattega. Väärib märkimist, et tänapäevased haudepotid täidavad peale hautamise ka muid funktsioone. Mittenakkuva kattega haudepotis võib ka toitu praadida.  Nii et kui otsite inspiratsiooni tervislikuks eluviisiks, siis on funktsionaalne haudepott kindlasti see, mida vajate.