Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

WOLL

294 kaupu

Saksamaal valmistatud malmpannid, potid ja hautamisnõud – selleks, et kokkamine pakuks naudingut!

WOLL bränd seostub innovatiivsete ideede, kaasaegse disaini ja kauakestvate, kõrgeimatele kvaliteedinõuetele vastavate toodetega. Uuenduslikke tehnoloogiaid kasutades käsitsi valmistatud valumetallist nõud toidu valmistamiseks, millele pole võrdväärne ükski masstoodang…

WOLL - kõrgeima kvaliteedi garantii!

294 kaupu
WOLL – usaldust väärivad kööginõud 

Woll on Saksa kaubamärk, mis võimaldab igal kulinaariahuvilisel nautida kõrgeima kvaliteediga potte, panne ja muid köögitarvikuid. Saksa kaubamärk Woll täiendab kõiki oma tooteid kaasaegse disaini ja uuenduslike ideedega, mis muudavad toiduvalmistamise mitte raskeks tööks vaid mõnusaks tegevuseks. Woll kaubamärki kandvad pannid, potid ja muud kööginõud vastavad kõige kõrgematele kvaliteedinõuetele ja kingivad alati maksimaalse funktsionaalsuse. Kes on kord proovinud Woll tooteid ei taha neid enam käest lasta.

 

Woll kööginõude edu saladus on originaalne tootmismeetod

Woll valumetallist pannid on kogu maailmas tuntud maksimaalse funktsionaalsuse ja täpsuse tõttu. Alates 1979 aastast valmistatakse valumetallist panne käsitsi, unikaalsel tootmismeetodil, mis aitab luua kauakestva ja erinevatele keskkonnateguritele vastupidava toote. Woll valumetallist pannid on kaetud mittenakkava, tervisele ohutu pinnakattega. Seda kaubamärki kandvad pannid on vastupidavad kulumisele ja kriimustamisele. Aga Woll pannide põhi ei deformeeru ega kaota oma esialgseid omadusi ka eriti kõrgel temperatuuril. Kombineerides need komponendid ühtseks tervikuks, saavutatakse ootusi ületav tulemus, mille valivad hea meelega ka maailmakuulsad kokad.

 

Woll köögiriistad - palju enam kui kvaliteet

Kõrgeima kvaliteediga valumetallist hautamisnõud ja pannid pole tõesti veel kõik, mida võib pakkuda innovatsioonidega hellitav Woll kaubamärk. Eesrindlikel tootmistehnoloogiatel põhinevate köögitarvete valikut täiendavad oluliselt ergonoomilised, multifunktsionaalsed köögitööriistad, noad ja tarvikud, mis tagavad alati turvalise ja mugava toiduvalmistamise kogemuse.