Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Termomeetrid, taimerid, kaalud

23 kaupu

Erinevate kulinaaria- või kondiitritoodete meistriteoste valmistamisel võtab suure osa ajast pidev keetmis- või küpsetusprotsesside jälgimine. Laitmatu tekstuuriga lihaprae valmistamiseks tuleb kogu küpsetusprotsessi ahjus pidevalt ja vastutustundlikult jälgida. Ja küpsetusperiood kestab sageli mitu tundi.

23 kaupu
Toidutermomeetrid ja taimerid tagavad köögis täpsuse

Erinevate kulinaaria- või kondiitritoodete meistriteoste valmistamisel võtab suure osa ajast pidev keetmis- või küpsetusprotsesside jälgimine. Laitmatu tekstuuriga lihaprae valmistamiseks tuleb kogu küpsetusprotsessi ahjus pidevalt ja vastutustundlikult jälgida. Ja küpsetusperiood kestab sageli mitu tundi. Isegi lihtsalt kartuleid või pastat keetes ei saa lõõgastuda, sest pidevalt tuleb kella vaadata. Toidutermomeetrid ja taimerid on ideaalne lahendus nutikatele kodukokkadele, kes soovivad nautida täpset ja maksimaalselt mugavat toiduvalmistamist. Meie kaubavalikus on toidutermomeetrid, köögikaalud, digitaalsed taimerid ja hulk teisi nutikaid köögiriistu, mis kahtlemata toovad kööki hoopis rohkem mugavust. 

 

Täpne toidutermomeeter on suus sulava prae võti

Kana-, veise- või muu liha ahjus küpsetamise aeg on väga erinev. Meie poest leitavad nutikad toidutermomeetrid aitavad väga lihtsalt määrata ahjus küpseva liha temperatuuri. Suurem osa toidutermomeetritest on varustatud helisignaaliga, mis annab kohe teada, kui küpsetustemperatuur jõuab seatud näitajani. Pakume oma klientidele termomeetreid, mis sobivad toidu, aga ka kuumade jookide jaoks. Nutikad piima- või teetermomeetrid võimaldavad nautida ideaalsel temperatuuril teed või täpselt keedetud piima.

 

Köögitaimer on hajameelsete kokkadel parim abiline

Tõenäoliselt on ka kõige kogenumad kodukokad pidanud rohkem kui üks kord serveerima oma pereliikmetele toitu ülekeedetud makaronide, kartulite või riisiga. Köögis on ju alati palju tööd ja kõiki ülesandeid sekundilise täpsusega täita on tõesti raske. Meie sortimendist leiate digitaalsed või mehaanilised taimerid, mis on köögis usaldusväärsed abilised, garanteerivad maksimaalse täpsuse toidu keetmisel ja lasevad köögis intensiivselt töötaval kokal veidi puhata. Ning kõigil kulinaarsete katsetuste austajatel, kes sageli retseptiraamatu avavad, tasub tõesti kaaluda toidukaalu soetamise võimalust.  See kasulik köögiriist kannab kindlasti hoolt selle eest, et kulinaarne lõpptulemus on täpselt selline, nagu retseptis kirjeldatud.