Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

Veinitarvikud, avajad, korgitserid, korgid

56 kaupu

Tõelised veinigurmaanid teavad, et veini degusteerimise rituaalidega peab kaasnema rikkalik arsenal veinitarvikuid ning veiniavaja pole sugugi ainus vahend, millega tuleks piirduda.

56 kaupu
Veinitarvikud, mis loovad tõelise veini degusteerimispeo 

Tilkumise eest kaitsev rõngas, komplektid veini vaakumisse tõmbamiseks, lehtrid ja korgid veinipudelitele, spetsiaalne veinitermomeeter – need on vaid mõned veinitarvikud, mis peavad olema igal selle mõnusalt joovastava joogi austajal. Seetõttu leiate Domo.ee sortimendist kindlasti kontrastse ja küllusliku veinitarvikute valiku, mis põhineb laitmatul kvaliteedil ja detailideni läbimõeldud funktsionaalsetel omadustel. 

 

Kontrastne valik veiniavajaid

Veiniavaja on kõige olulisem veinitarvik, ilma milleta oleks iga veinipudeli avamine omamoodi raske protsess.  Oma klientidele saame pakkuda nii veiniavajate standardversioone kui ka palju kaasaegsemaid elektriliste pudeliavajate ideid. Automaatne veinipudeli avaja on meie klientide seas kõige eelistatum valik, mis võimaldab veinipudeli korgi eemaldada ülilihtsalt ja väga kiiresti.  Kvaliteetne elektriline veiniavaja avab suurepäraselt veinipudeli ja on väga soliidse disainiga. Seetõttu on see veiniaksessuaar ideaalne kingiidee, mida iga veinigurmaan hindab positiivselt. Traditsiooniliste, aja proovile vastu pannud veini avamise viiside eelistajatele jätab alati positiivse mulje soliidne valik klassikalisi veinipudelite avajaid, mis on vastupidavad ja kvaliteetsed.  Neile, kes otsivad veini degusteerimisel maksimaalset mugavust, saame pakkuda väga funktsionaalseid erineva koostisega veinikomplekte, mis tagavad, et kõik veinitarvikud oleks alati käepärast.

 

Aksessuaarid, mis täiustavad veini degusteerimise kogemust

Avatud veini aroomi ja ainulaadse maitse säilitamiseks võimalikult pikaks ajaks on vaja hoida käepärast täiendavad veinitarvikud.  Üks selline ese on korduvkasutatav veinipudeli kork. Veinipudelihoidja on teine ​​tähtis aktsent, mis peaks kindlasti leidma koha iga veinigurmaani kodus. Samuti pakume veinipudelite hoidikut, mis mahutab kuni 10 pudelit veini. Täiendame oma valikut pidevalt, nii et meie poodi külastades saavad kliendid tutvuda uusimate veinipudelihoidjate ja muude veinitarvikutega.