Teil tekkis küsimusi? +372 634 73 71

LifetimeBRANDS

125 kaupu

Lifetime Brands – maailma juhtiv köögitarvete tarnija, kes pakub kaasaegseid, praktilisi ja mõistliku hinnaga köögi- ja söögiriistu, nõusid ja mitmesuguseid tarvikuid. Suurbritannias asutatud ettevõte teeb koostööd restoranide ning hotellisektori esindajatega kogu maailmas.

125 kaupu
Lifetime Brands on köögitarvete tarnija, keda usaldab kogu maailm

Ajatu disain, kvaliteetsed materjalid, uuenduslikud tootmistehnoloogiad ja maksimaalne funktsionaalsus on omadused, millega võivad eranditult kiidelda kõik Lifetime Brandsi tooted. Kõrgeimatele kvaliteedistandarditele vastav Lifetime Brandsi toodang on mõistliku hinnaga. Seetõttu valivad selle tootja köögi- ja söögiriistu heameelega mitte ainult jaemüüjad vaid ka suured hotelliketid ja maailma kuulsaimad restoranid.

 

Viiele tärnile vastav kasutamiskogemus

Lifetime Brands peab toodete disainimisel alati silmas lõppkasutaja vajadusi. Suurbritannias asutatud ettevõte püüab pakkuda viietärnilist kasutamiskogemust igale kööginõusid, söögiriistu ja lauatarvikuid kasutavale tarbijale. Erilist tähelepanu ei pöörata mitte ainult kvaliteetsetele materjalidele või toote funktsionaalsusele, vaid ka nende praktilisusele ja esteetikale. Seetõttu saab valdava enamuse selle kaubamärgi tooteid ideaalselt sobitada kardinaalselt erinevate interjöörilahendustega. Lisaks ei kaota Lifetime Brandsi tooted oma esialgseid omadusi palju aastaid.

 

Kõikidele vajadustele kohandatud sortiment

Suurbritannias asutatud ettevõte teeb aktiivset koostööd restorani- ja hotellisektori esindajatega üle kogu maailma. Seetõttu võib see ettevõte tõesti kiidelda väga suurte tootmismahtude ja kiire arenguga. Pidev huvi selle valdkonna uuenduste vastu, nende juurutamine ja aastatepikkune kogemus on Lifetime Brands kaubamärgi peamised eelised, mis aitavad luua funktsionaalseid ja kvaliteetseid köögi- ja lauatarvikuid ning pakkuda toodetele taskukohast hinda.